siłownie zewnętrzne siłownie plenerowe siłownie na świeżym powietrzu siłownia zewnętrzna siłownia plenerowa siłownia na świeżym powietrzu

Zadaj pytanie
Zadaj pytanie

SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE, PLENEROWE

SIŁOWNIE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Życie we współczesnym świecie ciekawym lecz pełnym pośpiechu, stresu i nieustannej walki o lepsze jutro oraz walki o szczęście, niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu. Dołączając do tego siedzącą prace, pełne tłuszczu, cukrów i mocno przetworzonych składników jedzenie, łatwiej zrozumieć przyczyny wpływające na coraz gorszą kondycję psychiczną i fizyczną. Rozwiązaniem, jakie coraz częściej można spotkać na skwerach, parkach i bulwarach są siłownie plenerowe. Wpisane nie tylko w miejski krajobraz stały się ważnymi punktami na lokalnych mapach. Jako producent siłowni zewnętrznych wsłuchujemy się w potrzeby mieszkańców.

Ogólniedostępna i darmowa siłownia zewnętrzna to warta rekomendacji odskocznia od codziennych problemów i zadań, jakie czasem zdają się być nie do pokonania. Na szczęście dzięki ćwiczeniom na świeżym powietrzu, dotleniony organizm zaczyna produkować substancje pozytywnie wpływające na myślowe procesy i psychikę. Wielkie problemy dnia codziennego stają się malutkie i łatwe do pokonania.

Nowoczesna siłownia na powietrzu cieszy się ogromnym powodzeniem pośród mieszkańców, gdyż pozwala korzystać z wielu urządzeń, pozytywnie wpływających i na psychikę, i na partie mięśniowe ćwiczącego. Biegacz, narciarz, wioślarz, orbitrek, wahadło czy sprzęt do wyciskania – bez trudu można znaleźć optymalne rozwiązanie dla kazdego, niezależnie od wieku i kondycji. Jednym z ważnych atutów, jakie gwarantują siłownie zewnętrzne, jest także możliwość integracji okolicznych mieszkańców. Wyjście ze swoich mieszkań, domów. Poznanie się, wspólne wykonywanie ćwiczeń, rozmowy na rózne tematy, zawiązywanie się przyjaźni.

Natomiast w miejscowościach turystycznych w sposób zdecydowany podnoszą atrakcyjność lokalizacji. Odpowiednio dobrane zestawy gwarantują powodzenie u osób w każdym wieku. Siłownie na wolnym powietrzu mają dużą siłę. Siłę pozytywnie nastawiającą do codziennych zadań.


Czytaj więcej

Czytaj więcej
siłownie zewnętrzne outdoor fitness

                                    

 

Mamy już kilkaset realizacji (patrz wyżej nasza MAPA REALIZACJI),

sprzedaliśmy już ponad 3000 urządzeń siłowni zewnętrznej.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy

Zespół TRAINER 

Siłownia zewnętrzna zestaw promocyjny.

Siłownia zewnętrzna zestaw średni.

Siłownie zewnętrzne zestaw przykładowy duży

Siłownia zewnętrzna zestaw senior.

Logo Teraz Polska

 NOMINACJA DO GODŁA "TERAZ POLSKA"
 
   Według Fundacji: siłownie zewnętrzne TRAINER znalazły się w gronie najwyżej ocenionych w tegorocznej edycji Konkursu, wysoka ocena ekspercka oraz uzyskana nominacja potwierdzają spełnienie przez produkt (siłownie zewnętrzne TRAINER) wszystkich wymagań Konkursu "Teraz Polska".

   W związku z powyższym w materiałach dotyczących produkowanych przez nas urządzeń siłowni plenerowych przysługuje nam prawo umieszczenia informacji: nominacja do Godła "Teraz Polska".

Manufacturers