Zadaj pytanie

SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE, PLENEROWE

SIŁOWNIE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Współczesny pełen pośpiechu, stresu, walki o dzień dzisiejszy i lepsze jutro świat nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Siedząca praca, tłuste i kaloryczne jedzenie dodatkowo pogarszają naszą kondycję i tę psychiczną i tę fizyczną. Dobrym remedium są umiejscowione w parkach, na osiedlach, bulwarach urządzenia sprzyjające relaksowi i odpoczynkowi czyli siłownie zewnętrzne.

Ogólnodostępne, darmowe siłownie zewnętrzne są doskonałą odskocznią od prozy dnia codziennego. Pozwalają się zrelaksować, odstresować i korzystnie wpływają na naszą formę, kondycję fizyczną. Nic więc dziwnego, że miejsca z siłowniami zewnętrznymi szybko stają się ulubionymi miejscami spotkań okolicznych mieszkańców.

Relaksacyjne ćwiczenia na świeżym powietrzu na urządzeniach takich jak: orbitrek, biegacz, narciarz, wahadło czy wyciskanie siedząc doskonale wpisują się w prozdrowotne trendy i zalecenia do bardziej aktywnego spędzania wolnego czasu.

Dodatkowo miejsca takie sprzyjają integracji okolicznych mieszkańców i wpływają na ich dobre samopoczucie oraz pozytywne postrzeganie okolicy. W miejscowościach turystycznych siłownie plenerowe zdecydowanie podnoszą ich atrakcyjność jako miejsca wypoczynku, relaksu i rehabilitacji.


Czytaj więcej

Czytaj więcej

                                    

 NOMINACJA DO GODŁA "TERAZ POLSKA"
 
   Według Fundacji: siłownie zewnętrzne TRAINER znalazły się w gronie najwyżej ocenionych w tegorocznej edycji Konkursu, wysoka ocena ekspercka oraz uzyskana nominacja potwierdzają spełnienie przez produkt (siłownie zewnętrzne TRAINER) wszystkich wymagań Konkursu "Teraz Polska".

   W związku z powyższym w materiałach dotyczących produkowanych przez nas urządzeń siłowni plenerowych przysługuje nam prawo umieszczenia informacji: nominacja do Godła "Teraz Polska".

Manufacturers