siłownie zewnętrzne siłownie plenerowe siłownie na świeżym powietrzu siłownia zewnętrzna siłownia plenerowa siłownia na świeżym powietrzu

Trainer ZPU ROMEX Sp. z o o.

ul. Hetmańska 38

85-039 Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Telefon: 52 323 07 12

E-mail: trainer@trainer.net.pl

Zadaj pytanie
Zadaj pytanie

Siłownie zewnętrzne plenerowe - producent

Otyłość, cukrzyca, stres, nadciśnienie – te choroby nazywane są dziś cywilizacyjnymi. Wynikają bowiem wprost z niezdrowego stylu życia. We współczesnym świecie żyjemy w ciągłym pośpiechu, pogoni za sukcesem, by żyć wygodniej i lepiej. Niestety, nie odbija się to pozytywnie na naszym zdrowiu. Siedzimy w pracy, potem w samochodzie, wreszcie na kanapie przed telewizorem. Siedzący tryb życia w połączeniu z przetworzoną żywnością pełną tłuszczu i cukru to najkrótsza droga do otyłości i związanych z nią chorób.

Na szczęście coraz więcej osób dostrzega potrzebę zmiany swego trybu życia. Wokół wszędzie propaguje się aktywność fizyczną i świadomość konsumencką w codziennym odżywianiu. Siłownie plenerowe, które coraz częściej można spotkać w parkach, na skwerach i bulwarach doskonale wpisują się w ten trend. Jako producent siłowni zewnętrznych, chcemy jak najpełniej odpowiadać na Państwa potrzeby.

Siłownia zewnętrzna jest ogólnodostępna i darmowa. Solidne i proste w obsłudze sprzęty służą do ćwiczeń różnych partii ciała. Nasze zestawy pojawiają się w najważniejszych punktach rekreacyjnych dużych miast i mniejszych miejscowości. Systematyczne ćwiczenia na dworze znakomicie dotleniają organizm i pomagają budować kondycję. Mimo fizycznego zmęczenia treningiem człowiek zaczyna skuteczniej wypoczywać, lepiej się wysypiać, jest bardziej skoncentrowany, ma lepszy nastrój.

Użytkownicy siłowni na powietrzu korzystają z nich całkowicie za darmo. To doskonałe uzupełnienie codziennego spaceru, marszu czy joggingu. Dzięki ćwiczeniom na urządzeniach plenerowych marki Trainer można wzmocnić najważniejsze grupy mięśniowe. Biegacz, orbitrek, wahadło, narciarz, wioślarz, maszyny do wyciskania – to tylko niektóre propozycje sprzętów do efektywnego treningu na dworze. A ćwiczyć na naszych siłowniach zewnętrznych może każdy – bez względu na wiek i kondycję. Informacje o promocjach dostępne na naszej stronie internetowej. Szczegółowy cennik w kontakcie mailowym lub telefonicznym.


 

Mamy już około1000 realizacji (patrz wyżej nasza MAPA REALIZACJI),

sprzedaliśmy już ponad 6500 urządzeń siłowni zewnętrznej.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy

Zespół TRAINER 

 Trainer siłownie zewnętrzne promocja.

Trainer siłownie zewnętrzne promocja.

Trainer outdoor gym fitness producer.

Siłownie zewnętrzne TRAINER, oferta PREMIUM COLOR.

STREET WORKOUT:

Przykładowa nasza realizacja Street Workout Park Teofilów w Łodzi. 
Poniżej link bezpośredni do filmu na YouTube: 

https://www.youtube.com/watch?v=hHwEr0yMDJg

Trainer Street Workout.


JAK SPRAWDZIĆ, CZY SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE ZOSTAŁY WYPRODUKOWANE ZGODNIE Z NAJNOWSZĄ NORMĄ BEZPIECZEŃSTWA PN-EN 16630:2015?

                                      Norma 16630:2015.
Więcej informacji o normie 16630 na stronie: http://trainer.net.pl/pl/content/11-certyfikaty


NOMINACJA DO GODŁA "TERAZ POLSKA" 2016
 
   Siłownie zewnętrzne TRAINER zostały kolejny raz nominowane do Godła "TERAZ POLSKA". W dniu 25.04.2016 roku wzięliśmy udział w Prezentacji Firm i Gmin nominowanych do Godła "Teraz Polska" w tegorocznej edycji konkursu. Nominacja oznacza, że ekperci bardzo wysoko ocenili spełnienie przez produkt (siłownie zewnętrzne TRAINER) wszystkich wymagań konkursu "Teraz Polska".
 
Konkurs "Teraz Polska".


 
WARSZAWA TARGI BUILDING SOLUTIONS 15-17 kwietnia 2016.

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma ZPU Romex producent siłowni zewnętrznych TRAINER w dniu 15 kwietnia 2016 roku otrzymała nagrodę Targów Building Solutions "Golden Helmet".
 
Golden Helmet dla Trainer.

 

Manufacturers