Nominacja do Godła ''TERAZ POLSKA''

Jak ćwiczyć.


Jak wykonać fundamenty.


Zadaj pytanie

POLPLAC 2013

Nagroda Prezydenta Bydgoszczy

Siłownie zewnętrzne, plenerowe

Siłownie zewnętrzne radość zabawy dla dorosłych.

                            

               NOMINACJA DO GODŁA "TERAZ POLSKA"


   Mamy przyjemność poinformować, że Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego umieściła nasze siłownie zewnętrzne TRAINER na Liście Nominowanych do otrzymania Godła "Teraz Polska".

   Według Fundacji: siłownie zewnętrzne TRAINER znalazły się w gronie najwyżej ocenionych w tegorocznej edycji Konkursu, wysoka ocena ekspercka oraz uzyskana nominacja potwierdzają spełnienie przez produkt (siłownie zewnętrzne TRAINER) wszystkich wymagań Konkursu "Teraz Polska".

   W związku z powyższym w materiałach dotyczących produkowanych przez nas urządzeń siłowni plenerowych przysługuje nam prawo umieszczenia informacji: nominacja do Godła "Teraz Polska".

 

Współczesny pełen pośpiechu, stresu, walki o dzień dzisiejszy i lepsze jutro świat nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Siedząca praca, tłuste i kaloryczne jedzenie dodatkowo pogarszają naszą kondycję i tę psychiczną i tę fizyczną. Dobrym remedium są umiejscowione w parkach, na osiedlach, bulwarach urządzenia sprzyjające relaksowi i odpoczynkowi czyli siłownie zewnętrzne.

Ogólnodostępne, darmowe siłownie zewnętrzne są doskonałą odskocznią od prozy dnia codziennego. Pozwalają się zrelaksować, odstresować i korzystnie wpływają na naszą formę, kondycję fizyczną. Nic więc dziwnego, że miejsca z siłowniami zewnętrznymi szybko stają się ulubionymi miejscami spotkań okolicznych mieszkańców.

Relaksacyjne ćwiczenia na świeżym powietrzu na urządzeniach takich jak: orbitrek, biegacz, narciarz, wahadło czy wyciskanie siedząc doskonale wpisują się w prozdrowotne trendy i zalecenia do bardziej aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Dodatkowo miejsca takie sprzyjają integracji okolicznych mieszkańców i wpływają na ich dobre samopoczucie oraz pozytywne postrzeganie okolicy. W miejscowościach turystycznych siłownie plenerowe zdecydowanie podnoszą ich atracjność jako miejsca wypoczynku, relaksu i rehabilitacji.