Koła Tai Chi

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu możliwa jest zawsze – to, czy się na nią Państwo zdecydujecie, zależy tylko od odpowiedniej motywacji. Tak naprawdę ruszać na dworze można się niezależnie od poru roku – to, czy za oknem w najlepsze trwają właśnie jesienne czy letnie wieczory nie ma największego wrażenia. Dzisiaj chcemy zaprezentować Państwu jedno z naszych ulubionych urządzeń do siłowni zewnętrznych – koła Tai Chi. Przyrządy te są przeznaczone do zamontowania na zewnątrz w różnego rodzaju parkach miejskich lub przy placach zabaw dla dzieci. Sprawiają, że nawet osoby, które nie przepadały dotychczas za aktywnością na świeżym powietrzu, zainteresowane oryginalną konstrukcją urządzenia próbują swoich sił w sporcie.

W ofercie naszej firmy posiadamy kilka modeli tego urządzenia – m.in. Koła Tai Chi D18 z serii Fitness lub R-10 z serii Eco. Wszystkie z nich zostały dwukrotnie zabezpieczone przed korozją poprzez śrutowanie i cynkowanie. Przyrządy są w pełni odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Do ich produkcji wykorzystaliśmy wytrzymałą stal, a przy wykonaniu konstrukcji dopilnowaliśmy, by odpowiadała ona na wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa.

Korzyści

Koła Tai Chi mogą zaowocować doskonale wyrzeźbioną sylwetką, jeżeli tylko będą Państwo korzystać z nich regularnie. Z pomocą tego urządzenia można ćwiczyć górne partie ciała, w tym mięśnie obręczy barkowej. Koła Tai Chi mogą być wykorzystywane w rehabilitacji, ponieważ pozytywnie wpływają na ruchliwość kończyn.

Sposób ćwiczenia

Aby przekonać się, jak efektywne mogą być ćwiczenia z użyciem naszego urządzenia, należy stanąć tuż przed przyrządem i obiema rękoma złapać uchwyty, umieszczone na poszczególnych kołach. Następnie należy poruszać rękoma razem z kołami w wybraną przez siebie stronę – aby cieszyć się jak najlepszymi efektami najlepiej zrobić kilka powtórzeń w obie strony.

Wskazania

Z tego przyrządu do siłowni zewnętrznych polecamy korzystać szczególnie osobom z problemami w zakresie stawów obręczy barkowej. Z powodzeniem mogą z niego korzystać również osoby w podeszłym wieku, które chciałyby popracować nad większym zakresem ruchu ramion.

Przeciwwskazania

Przede wszystkim z urządzenia nie powinny korzystać dzieci oraz osoby poniżej 140 cm wzrostu. Maksymalna waga użytkownika to 150 kilogramów. Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek wady postawy lub problemy z kręgosłupem, przed skorzystaniem z przyrządu zalecamy konsultację z fizjoterapeutą i upewnienie się, że ćwiczenia tego rodzaju są dla Państwa odpowiednie.

Manufacturers