Prostownik pleców

Interesuje Państwa outdoor fitness? To doskonale się składa, bo w naszej ofercie posiadamy solidne i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu urządzenia do siłowni zewnętrznych. Tego typu sprzęty do uprawiania sportu na świeżym powietrzu już na dobre zadomowiły się w na wielu osiedlach czy w parkach miejskich. Codziennie korzystają z nich osoby, które szukają nowego sposobu na spędzenie wolnego czasu.

Na tej stronie prezentujemy Państwu nasz prostownik pleców. Jest to urządzenie do siłowni zewnętrznych, które ma za zadanie przede wszystkim wzmocnić mięśnie pleców. Jeżeli skarżą się Państwo na bóle, a większość dnia spędzają w pozycji siedzącej, w biurze – zachęcamy do zainwestowania w nasze urządzenie.

Oferowany przez nas prostownik pleców jest w pełni bezpieczny dla młodzieży oraz osób dorosłych powyżej 140 cm wzrostu. Urządzenie zostało wykonane ze stali spawalniczej dokładnie zabezpieczonej przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych poprzez śrutowanie, cynkowanie oraz dwukrotne malowanie proszkowe. Zapewniamy, że nasze przyrządy są w pełni zabezpieczone antykorozyjnie, a ich konstrukcja odpowiada na europejskie normy. Solidne wykonanie przyrządu i grubość ścianek gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika.

Korzyści

Prostownik ma przede wszystkim na celu wzmocnienie mięśni pleców, grzbietu oraz brzucha. Osoby ćwiczące na naszym urządzeniu mogą zauważyć poprawę postawy swojego ciała – koniec z garbieniem, ponieważ kręgosłup jest wzmocniony i jest w stanie utrzymać ciało we właściwej, najzdrowszej dla siebie pozycji. Dodatkowo prostownik pleców, jak każde urządzenie do ćwiczeń, poprawia ogólną wydolność organizmu.

Sposób ćwiczenia

Prawidłowe korzystanie z prostownika pleców rozpoczynamy od ustawienia nóg w wyznaczonych do tego miejscach oraz oparciu bioder o ławkę. Twarz powinna być skierowana ku ziemi, a nogi oparte o próg. Następnie należy spleść dłonie na klatce piersiowej lub za głową i miarowo unosić tułów do góry. Już po kilku powtórzeniach można się poczuć, jak mięśnie pracują.

Wskazania

Urządzenie to polecane jest głównie dla osób, które chciałyby wzmocnić swój kręgosłup. Niestety, całodzienne siedzenie przed komputerem może skutkować nieprawidłową postawą ciała i bólami pleców – rozwiązaniem jest odpowiednia aktywność fizyczna. Korzyści z ćwiczenia na tym urządzeniu docenią również osoby, które chcą popracować nad mięśniami brzucha.

Przeciwwskazania

Jak każda aktywność fizyczna, również korzystanie z prostownika pleców powinno być poprzedzone konsultacją z lekarzem – szczególnie, jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wady kręgosłupa.

Manufacturers