Wyciąg górny

Urządzenia do outdoor fitnessu to doskonały sposób na wypromowanie parku miejskiego, osiedla czy terenu wokół hotelu. Zagospodarowanie przestrzeni poprzez umieszczenie na niej atrakcyjnej siłowni zewnętrznej na pewno przyciągnie do obiektu wielu miłośników zdrowego trybu życia. Wiemy, że dla inwestorów bardzo ważne jest to, by urządzenia do siłowni były estetycznie wykonane i odporne na warunki zewnętrzne, ponieważ tylko wtedy będą działać na korzyść danego terenu. Zapewniamy, że proponowane przez nas przyrządy w pełni spełniają te wymagania. Na tej stronie pragniemy zapoznać Państwa z wyciągiem górnym. W naszej ofercie posiadamy dwie wersje modelu pojedynczego (R07-A oraz D02), a także model podwójny – przeznaczony do jednoczesnego ćwiczenia dla dwóch osób.

Wyciąg górny to urządzenie do siłowni zewnętrznych, które zostało doskonale zabezpieczone przed negatywnym wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Solidne wykonanie, a także wykorzystanie do produkcji wytrzymałego materiału, jakim jest stal spawalnicza, jest gwarancją bezpieczeństwa i odporności na wandalizm oraz zniszczenia. Dodatkowo urządzenie zostało dwukrotnie malowane proszkowo oraz śrutowane i cynkowane, dzięki czemu przez wiele lat pozostanie w doskonałej kondycji.

W ofercie posiadamy wyciąg górny również w wersji dla niepełnosprawnych – zarówno na słupie, jak i na pylonie.

Korzyści

Wyciąg górny trenuje mięśnie, znajdujące się w górnej partii ciała. Podczas ćwiczeń intensywnie pracują mięśnie klatki piersiowej, obręczy barkowej i kończyn górnych. Przyrząd pomaga wzmocnić ramiona i plecy, a dodatkowo poprawia wydolność krążeniowo-oddechową organizmu.

Sposób ćwiczenia

Aby skorzystać z urządzenia należy usiąść na siedzisku i złapać obiema rękoma drążki, a następnie przyciągać je do siebie. Już jedno powtórzenie wystarczy, by poczuć, że ćwiczenia na tym urządzeniu nie należą do najłatwiejszych, jednak efekty są tego warte.

Wskazania

Przyrząd przeznaczony jest do ćwiczeń dla osób powyżej 140 cm wzrostu oraz wadze do 150 kilogramów. Wyciąg górny docenią głównie Ci, których celem jest rozwinięcie mięśni górnej części klatki piersiowej. Ponieważ urządzenie wzmacnia również mięśnie pleców, sprawdzi się także dla osób, które narzekają na bóle kręgosłupa oraz garbią się.

Przeciwwskazania

Zawsze należy pamiętać o tym, by podczas ćwiczeń mieć na uwadze swoją kondycję fizyczną i możliwości. Należy uważać, by nie przetrenować mięśni i stopniowo zwiększać ilość wykonywanych powtórzeń. Warto również skonsultować się ze specjalistą, który podpowie, czy wyciąg górny jest przyrządem, z którego mogą państwo korzystać bez żadnych przeciwwskazań.

Manufacturers