Kto instaluje siłownie plenerowe?

 

Chociaż z siłowni na świeżym powietrzu korzystać może każdy, to za wybudowanie tego rodzaju obiektów odpowiadają konkretne podmioty czy instytucje. Gdzie możemy spotkać zewnętrzne urządzenia fitness oraz kto decyduje o ich umieszczeniu?

W znacznej większości za instalowanie siłowni zewnętrznych odpowiedzialne są miasta i gminy. I odwiedzając różnego rodzaju tereny zielone przeznaczone do użytku publicznego, można zauważyć, że plenerowe urządzenia fitness zyskują coraz większą popularność. Przyczyniają się one do zwiększenia atrakcyjności parków, placów zabaw, ogródków jordanowskich czy różnego rodzaju publicznych skwerów. Dzięki temu mieszkańcy miast, ale także mniejszych miejscowości, mają możliwość skorzystania z otwartych stref aktywności zawsze kiedy najdzie ich taka ochota.

Z parkami fitness można spotkać się także na terenie osiedli oraz kompleksów mieszkaniowych. W takich miejscach często są one uzupełnieniem placów zabaw oraz stanowią przestrzeń do sąsiedzkiej integracji oraz rekreację dla całej rodziny.

Cieszy nas fakt, że na siłownie plenerowe coraz częściej decydują się także dyrekcje szkół oraz właściciele obiektów sportowych. Urządzenia, które znajdą Państwo w naszej ofercie to doskonały sprzęt sportowy dla dzieci i nastolatków w różnym wieku, z którego można korzystać zarówno w trakcie przerwy, podczas zajęć WF-u, jak i po szkole w czasie wolnym.

W naszej ofercie znajdą Państwo także rozwiązania przeznaczone dla osób niepełnosprawnych oraz urządzenia idealnie nadające się dla seniorów. Dlatego z naszych siłowni plenerowych korzystają także szpitale i prywatne kliniki, które chcą urozmaicić pobyt swoim pacjentom oraz dać im możliwość rehabilitacji na świeżym powietrzu.

Urządzenia zewnętrzne do fitnessu cieszą się coraz większą popularnością także w ośrodkach wypoczynkowych. Dla hoteli siłownia na świeżym powietrzu jest świetnym uzupełnieniem oferty strefy Wellnes, a także dodatkową atrakcją dla przyjeżdżających Gości.

Z kolei wszystkich kierowców, którzy często podróżują z pewnością ucieszy wiadomość, że zewnętrzne urządzenia do aktywności fizycznej można spotkać także na przydrożnych i autostradowych parkingach oraz na stacjach benzynowych. A jak każdy wie, trochę ruchu w trakcie postoju na dłuższej trasie, wpływa korzystnie na nasze samopoczucie oraz pozwala się odprężyć.


Manufacturers