MOTYL REWERS Powiększ do pełnego rozmiaru

MOTYL REWERS (PYLON)

Indeks produktu D06-BMotyl rewers (pylon), urządzenie siłowni zewnętrznej
z serii Fitness: Ćwiczenia wpływają na rozbudowę górnych partii ciała, wzmacniają siłę mięśniową obręczy barkowej i ramion, aktywizują mięśnie tylnej części klatki piersiowej oraz grzbietu.

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 740 mm, szerokość: 800-1000 mm, wysokość: 1920 mm.

Wymiary strefy bezpieczeństwa: 374cm x 400 cm.

Przeznaczenie: urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.

Funkcja urządzenia: Ćwiczenia na „Motylu rewers” pozwalają rozwinąć mięśnie zarówno obręczy barkowej jak i części wolnej kończyny górnej. Wykonując ćwiczenia na tym urządzeniu aktywizujemy mięśnie całego ciała stabilizując nasze kończyny dolne, miednicę oraz tułów. Urządzenie to skupia się na części tylnej klatki piersiowej oraz grzbietu.

Instrukcja użytkowania:

1. Usiądź na siedzisku.

2. Chwyć rękoma uchwyty.

3. Płynnym ruchem przyciągaj drążki do środka
i powracaj do pozycji wyjściowej.

Stopień trudności:
średni/trudny

Materiał:
urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.


Siedzisko wykonane w standardzie z tworzywa HDPE, w kolorze żółtym, z otworami ułatwiającymi odpływ wody.

Elementy konstrukcyjne: Konstrukcję nośną w urządzeniach serii fitness stanowi pylon. Pylon to element konstrukcyjny w postaci tablicy z instrukcją użytkowania, do którego w dowolnych konfiguracjach mocuje się urządzenia. Urządzenia mogą być mocowane z obu stron tablicy. Główna rura konstrukcyjna pylonu o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm.

Montaż:
mocowanie do fundamentów betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni: trawiastej, różnego typu nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.


Wykonano w oparciu o normy:
PN-EN 16630:2015, PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009 oraz Znak Bezpieczeństwa „B”.

Motyl przy pylonie siłownia zewnętrzna.


Manufacturers