WYCISKANIE LEŻĄC (PYLON) Powiększ do pełnego rozmiaru

WYCISKANIE LEŻĄC (PYLON)

Indeks produktu D20

Wyciskanie leżąc (pylon), urządzenie siłowni zewnętrznej z serii Fitness: ćwiczenia wpływają na rozbudowę górnych partii ciała, rozwijają mięśnie klatki piersiowej, kształtują mięśnie naramienne i tricepsy.

 


Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 1750 mm, szerokość: 720 mm, wysokość: 1920 mm.
Podane wymiary mogą różnić się w zakresie +/- 2%.      

Wymiary strefy bezpieczeństwa: 475 cm x 372 cm.

Przeznaczenie: urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.

Funkcja urządzenia: Ćwiczenia na „Wyciskaniu leżąc” pozwalają rozwinąć mięśnie zarówno obręczy jak i części wolnej kończyny górnej. Wykonując ćwiczenia na tym urządzeniu pracują mięśnie całego ciała stabilizując nasze nogi, miednicę i tułów. Urządzenie to skupia się na części przedniej klatki piersiowej.

Instrukcja użytkowania:

1. Połóż się na plecach na ławeczce.
2. Chwyć rękoma uchwyty.
3. Wykonaj wyprost rąk, a następnie kontroluj powrót do pozycji wyjściowej.

Stopień trudności: średni.


Materiał:
urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.


Elementy konstrukcyjne: Konstrukcję nośną w urządzeniach serii fitness stanowi pylon. Pylon to element konstrukcyjny w postaci tablicy z instrukcją użytkowania, do którego w dowolnych konfiguracjach mocuje się urządzenia. Urządzenia mogą być mocowane z obu stron tablicy. Główna rura konstrukcyjna pylonu o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm.

Montaż: mocowanie do fundamentu betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni np. trawiastej, różnego rodzaju nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Wykonano w oparciu o normy:
PN-EN 16630:2015, PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009 oraz znak Bezpieczeństwa „B”.

Manufacturers