WAHADŁO D-03 Powiększ do pełnego rozmiaru

WAHADŁO + PYLON

Kod produktu D03 + P01

Wahadło + pylon, urządzenie siłowni zewnętrznej
z serii Fitness: ćwiczenia aktywizują dolne partie ciała, wzmacniają mięśnie skośne brzucha, mięśnie pasa biodrowego, poprawiają giętkość i koordynację całego ciała.


Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 870 mm, szerokość: 740 mm, wysokość: 1920 mm.

Wymiary strefy bezpieczeństwa: 387 cm x 374 cm.

Stopień trudności: łatwy.  

Przeznaczenie: urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.

Funkcja urządzenia: Ćwicząc na "Wahadle" wzmacniamy: mięsień pośladkowy średni i mały, mięsień czworoboczny lędźwi, mięsień skośny wewnętrzny i zewnętrzny brzucha, mięsień najszerszy grzbietu, mięsień piersiowy większy.

Dopuszczalna waga użytkownika: 150 kg

Instrukcja użytkowania:

1. Złap rękoma za uchwyty. Postaw stopy na stopnicach.
2. Wykonuj ruch wahadłowy prawo-lewo dolną partią ciała.


Materiał: urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.

Stopnica
wykonana z blachy aluminiowej, ryflowanej o grubości 3 mm.


Elementy konstrukcyjne: Konstrukcję nośną w urządzeniach serii fitness stanowi pylon. Pylon to element konstrukcyjny w postaci tablicy z instrukcją użytkowania, do którego w dowolnych konfiguracjach mocuje się urządzenia. Urządzenia mogą być mocowane z obu stron tablicy. Główna rura konstrukcyjna pylonu o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm.

Montaż: mocowanie do fundamentu betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni np. trawiastej, różnego rodzaju nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Wykonano w oparciu o normy:
PN-EN 16630:2015, PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 1176-7:2009 oraz Znak Bezpieczeństwa „B”.

trainer siłownie zewnętrzne


Manufacturers