Sprzęt do ćwiczeń dla niepełnosprawnych

siłownie integracyjne Trainer

Aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści dla wszystkich niezależnie od poziomu sprawności, płci bądź wieku. Wychodząc z tego założenia zadbaliśmy o to, by w naszej wszechstronnej ofercie dostępne były również doskonałe na siłownie przyrządy dla niepełnosprawnych.

Wśród oferowanych przez nas przyrządów znajduje się m.in. rowerek skośny, wyciąg górny, przyciskacz nóg, koła tai-chi, a także trenażer ramion w wielu różnych wersjach. Wszystkie z nich pozwalają tworzyć specjalne siłownie dla niepełnosprawnych. Nasze urządzenia do ćwiczeń występują zarówno w wersji na pylonie, jak i na słupie.

Udostępniane przez nas sprzęty zostały wykonane z użyciem trwałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych materiałów. Urządzenia ponadto zostały odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami oraz wandalizmem.

Proponujemy sprzęt do ćwiczeń dla niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, który pozwala wzmacniać różne części ciała i pozytywnie wpływa na sprawność fizyczną. W naszej ofercie dla siłowni znajdują się przyrządy, które pozwalają wzmacniać ramiona, nogi, mięśnie klatki piersiowej, pleców i wiele innych. Dodatkowo nasze urządzenia do ćwiczeń dla niepełnosprawnych poprawiają wydolność krążeniowo-oddechową.

Niewątpliwą zaletą naszych przyrządów do ćwiczeń jest również prostota ich obsługi. Na każdym urządzeniu znajduje się szczegółowa instrukcja użytkowania, która obrazuje, jak powinno się poprawnie korzystać z danego sprzętu. W dzisiejszych czasach niewątpliwie każda siłownia powinna posiadać na swoim wyposażeniu podobny sprzęt dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Manufacturers