Trainer catering dla medyków

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerami akcji organizowanej przez
Restaurację pod Jesiotrem – Catering dla Medyków.
W tych trudnych czasach pandemii koronawirusa COVID-19 wspieramy nasz lokalny bydgoski Szpital Zakaźny im. Tadeusza Borowicza.
Chcemy przyczynić się w jakikolwiek sposób do walki z wirusem.
Mamy głęboką nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy i znów razem będziemy mogli dbać o nasze zdrowie ćwicząc na Siłowniach Zewnętrznych TRAINER!
Dziękujemy służbą medycznym za ich poświecenie w walce z koronawirusem i życzymy im dużo zdrowia, sił oraz wytrwałości!
Naszym klientom, użytkownikom i współpracownikom życzymy również dużo zdrowia!
#zostanwdomu

      


ZŁOTA STATUETKA, STATUETKA DLA INNOWACYJNYCH PRZEDSIĘBIORSTW ORAZ CERTYFIKAT JAKOŚCI BIZNESU „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2019” DLA ZPU ROMEX SP. Z O. O.

Poniedziałek 25 listopada 2019:

 FAIR PLAY 2019FAIR PLAY 2019

22 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się Wielka Gala XXII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” na której nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019. 

Firma ZPU ROMEX Sp. z o.o. po raz kolejny otrzymała certyfikat oraz złotą statuetkę  „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Organizatorem programu jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”. Program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Program ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. W 2019 roku Firma ROMEX otrzymała również statuetkę „Fair Play” dla Innowacyjnych Przedsiębiorstw za produkt: ”Integracyjne siłownie zewnętrzne marki TRAINER”. Siłownie integracyjne stanowią przełom w podejściu do aktywizacji społecznej i umożliwiają integrację osób niepełnosprawnych w ogólnodostępnych miejscach rekreacyjnych. Posiadają ona składane siedzisko. Dzięki funkcjonalności składanego siedziska z urządzenia mogą korzystać osoby pełno i niepełnosprawne.

Dziękujemy za docenienie naszego innowacyjnego produktu. Mam nadzieję, że na co dzień będzie pomagało osobom niepełnosprawnych w rehabilitacji oraz integracji ze społeczeństwem.

TRAINER NA TARGACH W KOLONII

Poniedziałek 11 listopada 2019:

trainer siłownie zewnętrzne

W dniach od 05 do 09 listopada 2019 roku wystawialiśmy się na największych w Europie Międzynarodowych Targach Sportu i Rekreacji FSB odbywajacych się cyklicznie w Kolonii w Niemieckiej Republice Federalnej. Nasze plenerowe siłownie zewnętrzne cieszyły się dużym zainteresowaniem, nawiazaliśmy wiele relacji biznesowych. Dostrzeżono naszą jakość i innowacyjność. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Diamenty Miesięcznika FORBES - wyróżnienie dla ZPU Romex Sp. z o.o.

Środa 15 maj 2019:

Diamenty Forbsa 2019

W dniu 9 maja 2019 firma ZPU Romex Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie Miesięcznika FORBES w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie kujawsko - pomorskim.
To ogromne i niespodziewane wyróżnienie sprawia, że firma ma kolejną motywację do rozwijania swojej działalności.
Dziękujemy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TRAINER Sponsorem Nagrody Głównej w konkursie

"Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa"

Wtorek 12 luty 2019:

 Trainer

Podczas minionych Centralnych Targach Rolniczych, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie w PTAK WARSAW EXPO odbyła się konferencja "Wiejska Polska. Przyszłość Wspólnej Polityki Rolnej". Na konferencji miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów - pod nazwą: "Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa". Ideą konkursu jest aktywizacja społeczności wiejskich na rzecz podejmowania inicjatyw, które służą wzmocnieniu wspólnoty mieszkańców oraz korzystnie wpływają na warunki życia na wsi.
Firma ZPU Romex Sp. z o.o. miała zaszczyt ufundować nagrodę główną w postaci czeku. Laureatem konkursu zostało sołectwo Wojciechów w gminie Olesno, województwo opolskie. Inicjatywa nosi nazwę " Chatka pod brzozami".
Całemu Sołectwu jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych inicjatyw w kolejnych latach.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                     Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play 2018
 

 Środa 19 listopada 2018:

 FAIR PLAY 2018 ROMEX SP. Z o.o.
 
 

W dniu 16 listopada firma ZPU Romex Sp. z o.o. po raz czwarty otrzymała Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play.
Jest to ogromne wyróżnienie na tle innych działających Przedsiębiorstw, dlatego też cały zespół siłowni zewnętrznych TRAINER jest z niego bardzo dumny.

Certyfikaty oraz statuetki były przyznawane w różnych kategoriach dzielących się min. na województwa. Otrzymując to wyróżnienie wiemy, ze zostaliśmy docenieni na tle kilku płaszczyzn min: jakości wyrobów, ekonomi, promowaniu etyki w prowadzeniu działalności gospodarczej.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
 
Wyróżnienie w Konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018
 
 

Czwartek 15 listopada 2018:

Wyróżnienie Lider Innowacji

 

Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018


W dniu 9 listopada 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018”. W tym roku konkurs obchodził swój X jubileusz. Organizatorem konkursu jest Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego. Konkurs został zorganizowany przy Patronacie Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Nagrody były przyznawane w pięciu kategoriach: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, jednostki naukowe jak również zespoły badawcze. Celem konkursu jest wpieranie i promowanie innowacyjnych firm z województwa Kujawsko – Pomorskiego, a także promowanie współpracy Przedsiębiorstw z poszczególnymi jednostkami badawczo – naukowymi.

Firma ZPU Romex Sp. z o.o. – producent siłowni zewnętrznych TRAINER otrzymała wyróżnienie za produkt :
INTEGRACYJNE SIŁOWNIE ZEWNETRZNE.

 Siłownie zewnętrzne integracyjne TRAINER


To właśnie siłownie integracyjne stanowią  przełom w podejściu do aktywizacji społecznej i umożliwiają integrację osób niepełnosprawnych w ogólnodostępnych miejscach rekreacyjnych. Posiadają one składane siedzisko. Dzięki funkcjonalności i konfiguracji siedziska z urządzenia mogą korzystać pełnosprawni użytkownicy,  a po jego złożeniu również osoby na wózku inwalidzkim. Jest to innowacyjne rozwiązanie w skali światowej, dzięki któremu są to urządzenia uniwersalne, skutecznie przełamujące bariery i minimalizujące ograniczenia.
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
                TRAINER Sponsorem Otwartego Pomnika Kazimierza Nowaka w Poznaniu
 
 


Środa 10 października 2018:

Otwarty Pomnik Kazimierza Nowaka.

 

6 października w Poznaniu na ulicy Małeckiego został odsłonięty Otwarty Pomnik Kazimierza Nowaka.

Inicjatorem stworzenia pomnika jest lokalne stowarzyszenie - Łazarz - Otwarta Strefa Kultury.  Pomnik w formie roweru powstał by upamiętnić postać poznańskiego podróżnika Kazimierza Nowaka, który przejechał na swoim rowerze afrykański kontynent.  Jest to otwarty pomnik, ponieważ jego celem jest przejechanie na wzór Kazimierza Nowaka 40 000 km. do akcji może włączyć się każdy mieszkaniec miasta oraz turysta.

Jako główny sponsor mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym projekcie.  Otwarcie spotkało się z uznaniem okolicznych mieszkańców oraz lokalnej społeczności. Rower posiada wbudowany licznik kilometrów, można nim naładować telefon, a co więcej podłączony jest do zabytkowej latarni. Pod wpływem wytworzonej przez pedałującego energii latarnia zaczyna świecić!
Dziękujemy Łazarz - Otwarta Strefa Kultury za owocną współpracę ;)

Poznaniakom zaś życzymy wytrwałości w dążeniu do celu w przejechaniu 40 000 km! ;)

 
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

TRAINER SPONSOREM KOBIECEJ DRUŻYNY KOSZYKARSKIEJ ARTEGO BYDGOSZCZ

ZDOBYWCY PUCHARU POLSKI KOBIET 2018

czwartek 8 marca 2018
 
 
Trainer siłownie zewnętrzne sponsorem Artego Bydgoszcz
 
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
       
ZŁOTY CERTYFIKAT JAKOŚCI BIZNESU "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2017
dla ZPU ROMEX Sp. z o.o.  - Producenta Siłowni Zewnętrznych TRAINER.

Wtorek 28 listopada 2017:


ZŁOTY CERTYFIKAT JAKOŚCI BIZNESU "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2017


 
Przedsiębiorstwo Fair Play 2017- już kolejny raz firma ZPU Romex Sp. z o.o. otrzymuje ten wyjątkowy Złoty Certyfikat. 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


CERTYFIKAT JAKOŚCI BIZNESU "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2016
dla ZPU ROMEX producenta siłowni zewnętrznych TRAINER.

Piątek 25 listopada 2016:


Nagroda Fair Play dla ZPU Romex producenta siłowni zewnętrznych Trainer.

Zdjęcie z Wielkiej Gali wręczenia nagród Laureatom programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016. Otrzymaliśmy to bardzo prestiżowe wyróżnienie jako jeden z 330 laureatów sposród wszystkich firm w Polsce.NOMINACJA DO GODŁA "TERAZ POLSKA" 2016
 
Poniedziałek 25 kwietnia 2016:
 
 
Konkurs "Teraz Polska".
 
 
 Siłownie zewnętrzne TRAINER zostały kolejny raz nominowane do Godła "TERAZ POLSKA". W dniu 25.04.2016 roku wzięliśmy udział w Prezentacji Firm i Gmin nominowanych do Godła "Teraz Polska" w tegorocznej edycji konkursu. Nominacja oznacza, że ekperci bardzo wysoko ocenili spełnienie przez produkt (siłownie zewnętrzne TRAINER) wszystkich wymagań konkursu "Teraz Polska".
 
 
 

NAGRODA Targów Building Solutions dla siłowni zewnętrznych TRAINER - Warsaw Expo:

Piątek 15 kwietnia 2016

Warszawa Targi Building Solutions 15-17 kwietnia 2016.

W dniach 15-17 kwietnia 2016 w Warszawie na terenach Warsaw Expo odbyły się targi Building Solutions.

Nagroda Golden Helmet dla siłowni zewnętrznych Trainer.

Z przyjemnością informujemy, że siłownie zewnętrzne Trainer otrzymały nagrodę targów Golden Helmet.

Nagroda Golden Helmet w pełnej krasie.

Nasze dziewczyny prezentują otrzymaną nagrodę dla siłowni zewnętrznych Trainer.

Targi Building Solutions.

Jedną z atrakcji targów były Otwarte Mistrzostwa Polski Strongmanów. .... Co było okazją do bardzo sympatycznych spotkań. 

Z Robertem Bruneiką.


STREET WORKOUT - Teofilów Łódź:

Niedziela 17 stycznia 2016

Siłownia do street workoutu Trainer.

Przykładowa nasza realizacja Street Workout Park Teofilów w Łodzi. 
Poniżej link bezpośredni do programu na YouTube: 

https://www.youtube.com/watch?v=hHwEr0yMDJg


____________________________________________________________________________________________________________________________

 

ROLNIK SZUKA ŻONY:

Niedziela 15 listopada 2015

Siłownie TRAINER.

Poniżej link bezpośredni do programu "Rolnik szuka żony" na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=HdwP_uC8NdQ

 

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE - BUDMA 2014.

Piątek 14 marca 2014

 


 


Nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2014 jakzwykle cieszyło się wielkim powodzeniem wśród odwiedzających targi przedstawicieli samorządów, firm projektowych, firm budowlanych, jak i wśród zwykłych zwiedzających. Uwagę przyciągała nasza oferta urządzeń, aranżacja stoiska jak i ćwiczące dziewczyny. Równiez media często do nas zaglądały przygotowując na nasz temat materiały prasowe i telewizyjne.


 

 Nasze urządzenia i ćwiczace na nich dziewczyny przyciagały uwagę zwiedzajacych jak i mediów.

                   

RADOŚĆ ZABAWY DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY CZYLI SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE W MIEJSCOWOŚCIACH GMINY KROKOWA.

Środa 09 października 2013


 

Latem tego roku między innymi w ośmiu miejscowościach nadmorskiej gminy Krokowa (Białogóra, Dębki, Karlikowo, Minkowice, Odgarowo, Sławoszyno, Wierzchucino, Żarnowiec) wybudowaliśmy na terenach rekreacyjno-sportowych siłownie zewnętrzne. Poniżej dokumentacja fotograficzna.

Ćwiczyć każdy może. Trainer siłownie zewnętrzne. :)

Razem zawsze milej. Trainer siłownie zewnętrzne. ;)

Dobrze mieć kumpla. Trainer siłownie zewnętrzne. :)

 

Kupą mości panowie ... i panie też. Trainer siłownie zewnetrzne. :)

Przecież się wyprostowałam. Trainer siłownie zewnętrzne. ;)


KONKURS FOTOGRAFICZNY TRAINER

Poniedziałek 23 września 2013


 Jeżeli fotografia jest twoją pasją, a w pobliżu znajdują się siłownie zewnętrzne firmy TRAINER to zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Na zwycięzkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody.


  

ZŁOTY MEDAL TARGÓW POLPLAC MARZEC 2013

Poniedziałek 25 marca 2013


Miło nam państwa poinformować, że na odbywających się w dniach 22-24 marca 2013 targach nasza firma otrzymała Złoty Medal Targów POLPLAC 2013 za wysoką jakość i funkcjonalność urządzeń siłowni zewnętrznych serii ECO FITNESS.

 

                             

 

 

POLPLAC 2013 - TARGI PLACÓW ZABAW I TERENÓW REKREACYJNYCH.

Poniedziałek 25 marca 2013


Poniżej przedstawiamy naszą fotograficzną relację z targów POLPLAC 2013.

 

 

 

 

 

KONKURS NA DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW ROZSTRZYGNIĘTY

Niedziela 24 marca 2013


Organizator Targi Pomorskie Sp. z o.o. w ramach pierwszej edycji targów POLPLAC przeprowadził Akcjię Społeczną, pt. „DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW”, w których udział wzięli: Spółdzielnie Mieszkaniowe, Rady Osiedlowe oraz Ogródki Działkowe z Bydgoszczy i okolic. Spośród zgłoszonych do akcji społecznej placów zabaw udział wzięło 8 placów z Bydgoszczy i okolic, w tym:

1. Plac Zabaw na terenie Osiedla Górzyskowo w Bydgoszczy 2. Plac Zabaw przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 42 – MDK nr 2 w Bydgoszczy 3. Plac Zabaw w Rodzinnym Ogródku Działkowym im. "NEKLA" w Nekli, gmina Dobrcz nad Jeziorem Borówno 4. Plac Zabaw przy ul. Chmielnej na Czyżkówku w Bydgoszczy 5. Plac Zabaw przy ul. Miechowickiej w Inowrocławiu 6. Plac Zabaw przy ul. Sandomierskiej w Bydgoszczy 7. Plac Zabaw przy ul. Mińskiej 45 w Bydgoszczy 8. Plac Zabaw na terenie Ogrodu Działkowego ROD "SASANKA" przy ul. Łochowskiej 38 w Bydgoszczy

Bonus o doposażenia placu zabaw, w postaci dwóch siłowni zewnętrznych - jeździec R-001 oraz poręcze R-004 wraz z transportem i montażem o wartości 5 000 zł z zdobył, z największą liczbą podpisów, tj. 912 - PLAC ZABAW PRZY UL. STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO 42 – MDK NR 2 W BYDGOSZCZY. Sponsorem doposażenia placu zabaw jest „TRAINER ” - Producent urządzeń siłowni zewnętrznych.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała z nami.

Poniedziałek 14 stycznia 2013 roku.


Mamy przyjemność powiadomić Państwa, że w wyniku licytacji staliśmy się posiadaczem złotego serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.

 


 

CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA.

Piątek 11 stycznia 2013 roku


Kolejny sukces. Nasze urządzenia siłowni zewnętrznych TRAINER spełniają wymagania bezpieczeństwa już nie tylko normy PN-EN 957-1:2006, ale i norm PN-EN 1176-1:2009 i PN-EN 1176-7:2009. Poniżej certyfikat.

Do naszych produktów dołącza seria Senior.

Poniedziałek 10 grudnia 2012 roku.


Mamy przyjemność zaprezentować państwu serię Senior, urządzenia siłowni zewnętrznej o najsolidniejszej konstrukcji dostępnej na naszym rynku. W tych bardzo wysokiej jakości urzadzeniach średnica głównej rury konstrukcyjnej ma aż 165 mm, a ścianki mają grubość 4,5 mm (a więc są prawie dwa razy grubsze niż standardowe). To prawdziwe siłownie dla herkulesa. Dużym plusem tej serii jest również to, że urządzenia z niej są często niepowtarzalne, inne niż wszystkie pozostałe. 

 

Kolejne dwie nowości w naszej ofercie.Piątek, 07 czerwca 2012


Nasza najnowsza oferta to urządzenia siłowni zewnętrznej serii Eco oraz serii Fitness.

Urządzenia siłowni zewnętrznej serii Eco są: solidne, niezawodne, bezpieczne, i w dobrej cenie. Bardzo trwałe z uwagi na fakt, że główna rura konstrukcyjna posiada średnicę 140 mm (a nie tylko 114 mm), pozostałe elemnenty są równie solidne, a osłony nie są wykonane z plastyku tylko z metalu.

 

orbitrek - seria Eco

 

 

Urządzenia siłowni zewnętrznej serii Fitness są wyjątkowo solidne, trwałe i bardzo bezpieczne. Dobrze zabezpieczone przed warunkami pogodowymi i próbami zniszczenia. Są to urządzenia z pylonem (środkowym dwusłupowym masztem) do którego po każdej stronie może być montowane inne urządzenie do ćwiczeń.  


Nowa seria urządzeń siłowni zewnętrznej.

Poniedziałek, 21 maj 2012


Maj miesiącem nowości. Wzbogaciliśmy naszą ofertę outdoor fitness o zupełnie nową serię urządzeń siłowni zewnętrznych.

  

Jubileuszowe XXX Międzynarodowe Targi Budownictwa Gryf-Bud 2012 (23-25 marca 2012)

Środa, 28 marzec 2012


Nasza oferta urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu tzw. „siłowni zewnętrznej” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony zwiedzajacych i uczestników targów ale także licznie obecnych na targach mediów. Nasze urządzenia i ćwiczące na nich dziewczyny stały się prawdziwymi telewizyjnymi „gwiazdami”

  

 

Stoisko Trainer

Poniedziałek, 21 maj 2012


XXIX Targi Budownictwa i Instalacji Gryf-Bud, które odbyły się w dniach 25-27 marca 2011r. były okazją do zaprezentowania urządzeń siłowni zewnętrznej TRAINER. Podczas trzech dni trwania targów prezentowaliśmy naszą ofertę w kategorii mała architektura. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród samorządowców i osób prywatnych. Można było zobaczyć urządzenie TRAINER i spróbować swoich sił w „wyciskaniu siedząc”.

 

 

 


Manufacturers