Zestaw FITNESS 6 urządzeń

Każdy, kto choć w niewielkim stopniu stara się dbać o swoją sylwetkę, a także siłę całego organizmu ma świadomość, jak ważna jest równowaga, właściwie w każdym aspekcie dbania o zdrowie. Nie chodzi tu wyłącznie o jedzenie i odpowiednią dietę, ale także odpowiednie dobranie poszczególnych ćwiczeń.

W naszej firmie dobrze wiemy, że użytkownicy siłowni zewnętrznych cenią sobie różnorodność, dlatego też przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów. Są to wytrzymałe i estetyczne urządzenia do ćwiczeń, dzięki którym można stworzyć kompleksową siłownię zewnętrzną, nie wykorzystując zbyt dużego terenu.

Proponujemy sześć rodzajów maszyn, pomagającym dbać o kondycję, a także wzmacnianie konkretnych partii mięśni. Nasze urządzenia siłowni zewnętrznej to między innymi wyciągi górne, pylony, narciarze, biegacze i inne. Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę.

1. Wyciskanie siedząc

Wyciskanie siedząc + pylon D01+P01Jest to sprzęt pozwalający zadbać o kondycję naszych mięśni ramion. Dzięki temu, że maszyna wykorzystuje ciężar ćwiczącej osoby – zawsze jest on idealnie dopasowany do możliwości ćwiczącego.

2. Wyciąg górny + pylon

Wyciąg górny + pylon D02+P01Jest to urządzenie kompleksowe, bez którego żadna siłownia zewnętrzna nie będzie kompletna. Wybierz nasze wyciągi górne z pylonami, w których obciążeniem jest ciężar ciała ćwiczącego.

3. Biegacz + pylon

Biegacz + pylon D04+P01Świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby biegać, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Dzięki naszym biegaczom będą mogli odpowiednio przygotować się do ćwiczenia joggingu.

4. Narciarz

Narciarz + pylon D22+P01W naszej ofercie świetną pozycją jest również narciarz z pylonem – nie wiemy, czy istnieje siłownia zewnętrzna, która nie posiada tego właśnie sprzętu. Nie zapomnij o nim podczas składania zamówienia!

5. Jeździec

Jeździec + pylon D15+P01Jeśli chcesz w swojej siłowni plenerowej ustawić urządzenie które pozwoli wzmacniać wiele partii mięśni przy wykorzystaniu ciężaru swojego ciała, wybierz kompleksowy sprzęt – jeździec z pylonem.

6. Steper

Steper + pylon D21+P01Jest to jedno z najpopularniejszych urządzeń, stawianych w siłowniach zewnętrznych – nie może zabraknąć go również u Ciebie. W widocznym miejscu znajduje się instrukcja obsługi, umożliwiająca skuteczny trening.


Manufacturers