Cennik siłowni plenerowych

Mamy świadomość, że już od dłuższego czasu siłownie zewnętrzne cieszą się niezwykłą popularnością nie tylko wśród młodzieży, ale także osób dorosłych oraz starszych. Pozwalają bowiem zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną na świeżym powietrzu bez wysokich opłat za karnety czy zagracania sobie pokoju drogim sprzętem.

Dlatego też coraz więcej osiedli czy administracji decyduje się na tworzenie kolejnych siłowni zewnętrznych. W naszej firmie zajmujemy się tego typu sprzętem od wielu lat, dlatego też jesteśmy w stanie przygotować ofertę, która będzie łączyć nie tylko trwałość i estetykę, ale także trakcyjną cenę, zależną pod wybranego pakietu.

Niewątpliwym atutem proponowanych przez nas produktów jest z pewnością dopasowanie do oczekiwań klienta. Oznacza to, że elastycznie dobieramy poszczególne sprzęty, a także dodatkowe usługi do potrzeb odbiorcy. W rezultacie, korzystając z naszej oferty nie płacą Państwo za coś, czego nie potrzebują.

Podczas wyceny danego zamówienia bierzemy pod uwagę wiele czynników, aby zapewnić najwyższą satysfakcję klienta. Wśród nich warto wspomnieć między innymi o ilości i rodzaju urządzeń, obszarze, na jakim mają być zamontowane, rodzaju nawierzchni, a także dodatkowych elementach, które mogą stanowić urozmaicenie całej siłowni.

Siłownie plenerowe dają wiele możliwości aranżacyjnych, gdzie wiele zależy od danego obszaru, wyznaczonego pod tego typu zagospodarowanie. Nasz cennik obejmuje większość urządzeń, które pozwalają na wyrabianie konkretnych grup mięśni. Może to być chociażby:

  • orbitrek, wioślarz czy jeździec– mięśnie tułowia, nóg i ramion,
  • biegacz – mięśnie brzucha i nóg,
  • wahadło – mięśnie brzucha i bioder.

W cenie otrzymują Państwo wybrane przez siebie urządzenia, wykonane z solidnej stali, pokrytej lakierem proszkowym w dowolnym kolorze z palety RAL. Taka konfiguracja gwarantuje niezwykłą wytrzymałość na duże obciążenia, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszego cennika siłowni plenerowych, zapraszamy do kontaktu!


Manufacturers