Realizacje siłowni zewnętrznych

Zainteresowanie siłowniami TRAINER dynamicznie wzrasta z roku na rok. Powszechnie są nazywane siłowniami zewnętrznymi lub plenerowymi, ze względy na umiejscowienie na świeżym powietrzu. Budowa takich siłowni na terenach rekreacyjnych jest już normą. Są także nieodzownym elementem architektury zarówno dużych miast, jak i małych miejscowości. Są prawie na każdym osiedlu, w każdym parku, przy szkołach i placach zabaw. Są przystosowane dla osób niepełnosprawnych i może z nich korzystać każdy. Ogólnodostępność - to jest właśnie zaletą siłowni zewnętrznych.

Jeśli chodzi o urządzenia to siłownie plenerowe niczym nie ustępują siłowniom tradycyjnym. Znajdziecie tutaj sprzęt siłowy i sprzęt cardio: ławki treningowe, drążki do podciągania, poręcze, rowery, wioślarze, orbitreki, steppery, bieżnie i wiele innych. Teren wokół jest zazwyczaj tak zagospodarowany, aby po treningu była możliwość odpoczynku i relaksu.

Jeśli szukasz alternatywy do zatłoczonych klubów fitness, siłownie zewnętrzne będą strzałem w dziesiątkę. Trening w plenerze lepiej dotleni Twój organizm i zapewni dawkę witaminy D. Pamiętaj, że ciągłe siedzenie ‘w czterech ścianach’, w domu, w pracy jest monotonne i nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Jak sprawdzić gdzie znajdują się siłownie plenerowe TRAINER? Nic prostszego. Wystarczy sprawdzić na mapie realizacji.

Siłownie zewnętrzne marki TRAINER możecie spotkać w każdym zakątku Polski. Począwszy od dużych miast takich jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Szczecin, Lublin, poprzez ośrodki wypoczynkowe i rehabilitacyjne, po przydomowe ogródki indywidualnych osób. Poniżej przedstawiamy nasze wybrane realizacje siłowni plenerowych w Polskich miastach.

Producent - siłownie zewnętrzne Warszawa

Producent - siłownie zewnętrzne Kraków

Producent - siłownie zewnętrzne Wrocław

Producent - siłownie zewnętrzne Lublin

 


Manufacturers