ED-07 B  trenażer ramion wysoki + pylon Powiększ do pełnego rozmiaru

Trenażer wysoki disabled

Kod produktu E37

Trenażer niski disabled, urządzenie 
 z serii DISABLED: Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ćwiczenia wzmacniają i rozwijają mięśnie górnej części klatki piersiowej i ramion, poprawiając wydolność krążeniowo - oddechową.  

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość:1125 mm, szerokość: 610 mm, wysokość: 1920 mm.

Wymiary stery bezpieczeństwa: 413 cm x  361cm.

Przeznaczenie: wyrób medyczny przeznaczony dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.Urządzenie przystosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Funkcja urządzenia: Ćwiczenia wzmacniają i rozwijają mięśnie górnej części klatki piersiowej i ramion, poprawiając wydolność krążeniowo - oddechową.  

Instrukcja użytkowania: Podjedź na wózku przodem do urządzenia. Zablokuj wózek. Chwyć dłońmi uchwyty i naciskając pchaj ramię z obciążeniem powoli w dół.

Dopuszczalna waga uzytkowanika: 150kg. 

Materiał: urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej, dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie. Śruby osłonięte zaślepkami. Kolorystyka urządzeń dowolna z palety RAL, w standardzie kolor szary (RAL 7004) i żółty (RAL 1018).

Elementy konstrukcyjne: główny słup konstrukcyjny urządzenia o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm.  Łożyska kulkowe typu zamkniętego.

Montaż: mocowanie do fundamentu betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni np. trawiastej, różnego rodzaju nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Urządzenie wykonane w oparciu o wymagania normy PN-EN 16630:2015-06.

 TRENAŻER WYSOKI DISABLED SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

Manufacturers