MOTYL INTEGRACYJNY DISABLED + PYLON Powiększ do pełnego rozmiaru

Motyl integracyjny disabled

Kod produktu D06R+SI

 Motyl integracyjny disabled , urządzenie siłowni zewnętrznej
dwufunkcyjne. Dzięki zastosowaniu mechanizmu składanego siedziska urządzenie przystosowane jest również dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Ćwiczenia wzmacniają siłę mięśniową obręczy barkowej i ramion, aktywizują mięśnie brzusznej strony klatki piersiowej.

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 733 mm,szerokość: 1049 mm, wysokość:1920 mm.

Wymiary strefy bezpieczeństwa:
374 cm x 405 cm.


Przeznaczenie: urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.

Funkcja urządzenia: Ćwiczenia na „Motylu integracyjnym” pozwalają wzmocnić siłę mięśniową  zarówno obręczy barkowej jak i części wolnej kończyny górnej. Wykonując pracę na tym urządzeniu pracują mięśnie całego ciała stabilizując nasze kończyny dolne, miednicę oraz tułów. Urządzenie to doskonale aktywizuje mięśnie brzusznej strony klatki piersiowej.

Instrukcja użytkowania:

1. Podjedź wózkiem tyłem do urządzenia przy podniesionym siedzisku i zablokuj wózek lub opuść siedziskoi usiądź na nim.
2. Chwyć rękoma uchwyty.
3. Płynnym ruchem przyciągaj drążki do środka i powracaj do pozycji wyjściowej.


Stopień trudności:
średni/trudny

Materiał:
urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.


Siedzisko (z możliwością złożenia i rozłożenia) wykonane w standardzie z tworzywa HDPE, w kolorze żółtym, z otworami ułatwiającymi odpływ wody.


Elementy konstrukcyjne: Konstrukcję nośną w urządzeniach serii fitness stanowi pylon. Pylon to element konstrukcyjny w postaci tablicy z instrukcją użytkowania, do którego w dowolnych konfiguracjach mocuje się urządzenia. Urządzenia mogą być mocowane z obu stron tablicy. Główna rura konstrukcyjna pylonu o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm.

Montaż: mocowanie do fundamentów betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni: trawiastej, różnego typu nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Wykonano w oparciu o normę: PN-EN 16630:2015

trainer siłownie zewnętrzne


Manufacturers