MOTYL DISABLED Powiększ do pełnego rozmiaru

Motyl disabled

Kod produktu D06R+SI

 Motyl integracyjny disabled , urządzenie
z serii DISABLED:Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 Ćwiczenia wzmacniają siłę mięśniową obręczy barkowej i ramion, aktywizują mięśnie brzusznej strony klatki piersiowej.

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 733 mm, szerokość: 1049 mm, wysokość:  1920 mm.

Wymiary stery bezpieczeństwa: 373 cm x 405 cm.

Przeznaczenie: wyrób medyczny przeznaczony dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu. Urządzenie przystosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Funkcja urządzenia: wzmacnia i rozwija mięśnie górnej części klatki piersiowej i ramion, poprawiając wydolność krążeniowo - oddechową. 

Instrukcja użytkowania: Pozycja wyjściowa w siadzie na wózku tyłem do urządzenia.Chwyć dłońmi drążki i przyciągaj je do siebie.

Dopuszczalna waga uzytkowanika: 150kg. 

Materiał: urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej, dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie. Śruby osłonięte zaślepkami. Kolorystyka urządzeń dowolna z palety RAL, w standardzie kolor szary (RAL 7004) i żółty (RAL 1018).

Elementy konstrukcyjne: główny słup konstrukcyjny urządzenia o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm.  Łożyska kulkowe typu zamkniętego.

Montaż: mocowanie do fundamentu betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni np. trawiastej, różnego rodzaju nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Urządzenie wykonane w oparciu o wymagania normy PN-EN 16630:2015-06. 

Manufacturers