PORĘCZE R-004 Powiększ do pełnego rozmiaru

Poręcze + słup + poręcze

Kod produktu R30

Poręcze + słup + poręcze, urządzenie siłowni zewnętrznej z serii Eco: ćwiczenia wzmacniają mięśnie ramion i klatki piersiowej, angażują mięśnie brzucha, poprawiają kondycję mięśniową pleców.

Poręcze aktywizują wszystkie partie mięśniowe w zależności od rodzaju wykonywanych ćwiczeń.

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 1856 mm, szerokość: 550 mm, wysokość: 1430 mm.

Wymiary strefy bezpieczeństwa: 486 cm x 355 cm.

Przeznaczenie: urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.

Funkcja urządzenia: ćwiczenia wpływają na rozwój mięśni przedramion, ramion, obręczy barkowej, brzucha i grzbietu. Ćwiczenia na „Poręczach” pozwalają na wzmacnianie mięśni zginaczy biodra oraz prostowników łokci w stopniu średnim lub trudnym. Urządzenie to przeznaczone jest dla wyższego poziomu treningu sportowego czy zaawansowanego procesu rehabilitacji.

Instrukcja użytkowania:
Stań przodem lub tyłem do urządzenia. Chwyć rękoma poręcze. Podciągaj tułów prostując ramiona nie dotykając nogami ziemi.


Przykładowe ćwiczenia:
Ćwiczenie pierwsze: Pozycja wyjściowa: podpór na poręczach, łokcie proste. Powoli zginaj łokcie opuszczając ciało. Wróć do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie drugie: Pozycja wyjściowa podpór na przedramionach na poręczach. Unieś zgięte w kolanach do klatki piersiowej. Wróć do pozycji wyjściowej. Dla bardziej wytrenowanych nogi wyprostowane w kolanach.

Stopień trudności: średni/ trudny

Dopuszczalna waga użytkownika:
150 kg


Materiał: urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.


Elementy konstrukcyjne: główny słup konstrukcyjny urządzenia o średnicy 140 mm, grubość ścianki 3,6 mm.

Montaż: mocowanie do fundamentów betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni: trawiastej, różnego typu nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Urządzenie wykonane w oparciu o wymagania normy PN-EN 16630:2015-06. Wyrób oznaczony znakiem bezpieczeństwa "B".

siłownie zewnętrzne trainer

Manufacturers