DRABINKA D-29 Powiększ do pełnego rozmiaru

Drabinka + pylon

Kod produktu D29 + P01

Drabinka + pylon, urządzenie siłowni zewnętrznej z serii Fitness: Przyrząd gimnastyczny przeznaczony jest do wszechstronnego użytku. Ćwiczenia wspomagają rozwój praktycznie wszystkich partii mięśni, w zależności od sposobu wykonywanych ćwiczeń.

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 500 mm, szerokość: 1000 mm, wysokość: 2110 mm.
 

Wymiary strefy bezpieczeństwa: 450 cm x 500 cm.

Przeznaczenie:
urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu


Funkcja urządzenia:
Przyrząd gimnastyczny do wszechstronnego użytku. Nieograniczona możliwość zastosowania, w zależności od naszej kreatywności. Ćwiczenia należy dostosować do idywidualnej/osobistej sprawności.

Instrukcja użytkowania:

1. Stań tyłem do urządzenia.
2. Wyciągnij ręce do góry i złap za drążek lub szczebel.
3. Zacznij podciągać nogi do góry.

lub
1. Stań przodem do urządzenia.
2. Chwyć drążek.
3. Staraj się podciągnąć ciało do góry.
4. Wolno wracaj do pozycji wyjściowej.


Stopień trudności:
średni/trudny.

Dopuszczalna waga użytkownika: 150

Materiał: urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.

Elementy konstrukcyjne: Konstrukcję nośną w urządzeniach serii fitness stanowi pylon. Pylon to element konstrukcyjny w postaci tablicy z instrukcją użytkowania, do którego w dowolnych konfiguracjach mocuje się urządzenia. Urządzenia mogą być mocowane z obu stron tablicy. Główna rura konstrukcyjna pylonu o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm.

Montaż: mocowanie do fundamentu betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni np. trawiastej, różnego rodzaju nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Urządzenie wykonane w oparciu o wymagania normy PN-EN 16630:2015-06. Wyrób oznaczony znakiem bezpieczeństwa "B".

siłownie zewnętrzne trainer
Manufacturers