ORBITREK D-11 Powiększ do pełnego rozmiaru

Orbitrek + pylon

Kod produktu D11+ P01

Orbitrek + pylon, urządzenie siłowni zewnętrznej z serii Fitness: trening ogólnorozwojowy całego ciała, ćwiczenia wzmacniają kondycję głównych grup mięśni, poprawiają koordynację ruchową. Trening na urządzeniu kształtuje sylwetkę, pomaga spalić tkankę tłuszczową.

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 1505 mm, szerokość: 620 mm, wysokość: 1920 mm.

Wymiary strefy bezpieczeństwa: 450 cm x 360 cm.


Przeznaczenie:
urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.


Funkcja urządzenia:
Ćwiczenia na "Orbitreku" angażują przede wszystkim mięśnie prostowniki stawu biodrowego, prostowniki stawu ramiennego, mięśnie tułowia, mięśnie skośne brzucha, zginacze stawu biodrowego, zginacze stawu ramiennego. Urządzenie to gwarantuje pracę w odciążeniu zarówno dla stawów biodrowych jak i stawów ramiennych.

Instrukcja użytkowania:

1. Chwyć rękoma uchwyty, stań na stopnicach.
2. Poruszaj naprzemiennie nogami do przodu i do tyłu, jednocześnie pomagając sobie rękami na zmianę ciągnąc i pchając drążki.


Stopień trudności: średni.

Dopuszczalna waga użytkownika:
150 kg.

Materiał:
urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.


Stopnice
wykonane z blachy aluminiowej, ryflowanej, o grubości 3 mm.


Elementy konstrukcyjne: Konstrukcję nośną w urządzeniach serii fitness stanowi pylon. Pylon to element konstrukcyjny w postaci tablicy z instrukcją użytkowania, do którego w dowolnych konfiguracjach mocuje się urządzenia. Urządzenia mogą być mocowane z obu stron tablicy. Główna rura konstrukcyjna pylonu o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm.

Montaż: mocowanie do fundamentu betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni np. trawiastej, różnego rodzaju nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Wykonano w oparciu o normę PN-EN 16630:2015 oraz Znak Bezpieczeństwa „B”.

siłownia trainer

 

 

Manufacturers