Dlaczego warto mieć siłownię zewnętrzną we własnym ogrodzie?

Dlaczego warto mieć siłownię zewnętrzną we własnym ogrodzie?

Żyjemy w świecie, w którym bardzo wiele czasu w ciągu dnia spędzamy w pozycji siedzącej. Pracujemy przy komputerze, odrabiamy lekcje, oglądamy telewizję – wszystko to sprawia, że nasz organizm domaga się ruchu i aktywności fizycznej. Niestety nie zawsze mamy możliwość wykupienia karnetu na siłownię i spędzania w niej kilku godzin w ciągu tygodnia. Siłownia zewnętrzna w ogródku to idealne rozwiązanie dla osób zmęczonych codzienną pracą w pozycji siedzącej. Co sprawia, że warto zainwestować w swoje prywatne urządzenia do ćwiczeń?

Relaks i odpoczynek jeszcze bliżej Ciebie

Bardzo niewiele osób po 8 godzinach pracy przed biurkiem ma jeszcze siłę i ochotę, by zamiast do domu jechać przez zakorkowane miasto na siłownię, a przecież niewykorzystane pieniądze za karnet się nie zwracają. Urządzenia zewnętrzne do ćwiczeń w ogródku to doskonała opcja dla tych wszystkich, którzy po powrocie do domu chcą w ciszy i spokoju zażyć nieco aktywności fizycznej. To rozwiązanie jest idealne także dla osób pracujących w domu. Zaleca się, aby na każdą godzinę pracy przy komputerze przypadało 5 lub 10 minut przerwy. Można ten czas wykorzystać na różnego rodzaju ćwiczenia rozwijające w ogrodzie, dzięki czemu nasza efektywność może zostać podtrzymana na bardzo wysokim poziomie przez cały dzień wykonywania obowiązków służbowych.

Wyższy poziom bezpieczeństwa i higieny

Montaż siłowni zewnętrznej w ogródku niesie za sobą szereg zalet, a jedną z nich jest bezpieczeństwo jej użytkowania. W dobie koronawirusa nie bez znaczenia jest higiena. W przestrzeni publicznej z jednego urządzenia przez cały dzień może korzystać nawet kilkadziesiąt osób. Z powodu zaistniałej sytuacji spowodowanej COVD-19 doradza się montowanie dozowników na płyn antybakteryjny. Takie dozowniki wprowadziliśmy do produkcji i już z powodzeniem są one dostępne w sprzedaży. Wykonane ze stali nierdzewnej pozwolą na długi czas użytkowania. Pomimo wprowadzonej przez nas innowacji w prywatnym ogrodzie na pewno lepiej zadbamy o bieżącą dezynfekcję siłowni zewnętrznych, ponieważ jedynymi użytkownikami tych siłowni będziemy my sami oraz nasi najbliżsi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową.


Zobacz również

Porady28.05.2021
Siłownie na powietrzu w każdej wsi
Porady27.01.2021
Dlaczego warto ćwiczyć na siłowniach zewnętrznych?
Porady17.12.2020
Zalety siłowni zewnętrznych
Porady04.05.2020
TRAINER wspiera medyków

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się