Siłownie plenerowe dla hoteli

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych, rekreacyjnych, SPA & Wellness, pensjonatów i sanatoriów. Profesjonalne siłownie zewnętrzne pozwolą państwu wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji oraz skutecznie trafić w potrzeby gości zainteresowanych zdrowym stylem życia. Świadomość ludzi w kwestii wpływu aktywności fizycznej na zdrowie i dobre samopoczucie nieustannie wzrasta, dlatego tak ważne jest, aby zaoferować swoim gościom możliwość wykonania treningu na świeżym powietrzu.

Siłownie plenerowe mogą być alternatywą dla siłowni wewnętrznych albo uzupełnieniem oferty rekreacyjnej dla całego ośrodka. Dają możliwość ćwiczeń na różnych poziomach trudności i w różnym tempie – to osoba ćwicząca decyduje jak długo i w jakim tempie będzie ćwiczyć. Ćwiczenia wpływają na rozbudowę górnych partii ciała, wzmacniają mięśnie klatki piersiowej, pleców, obręczy barkowej oraz kończyn górnych.

Hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe posiadające siłownie zewnętrzne mogą promować się jako ośrodki sprzyjające zdrowemu stylowi życia, co jest niezwykle cenne w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Sprzęty można zainstalować w sąsiedztwie placu zabaw bądź innych stref wypoczynku na świeżym powietrzu. Nasze urządzenia odpowiednie są dla każdego użytkownika, bez względu na wiek czy kondycję. Szczególnej uwadze polecamy urządzenia zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych, które pozwolą na zmniejszenie kosztów oraz zniwelują potrzebę stawiania osobnego placu do ćwiczeń dla osób niepełnosprawnych Siłownie zewnętrzne doskonale wpisują się w infrastrukturę turystyczną, dlatego to sprawdzone rozwiązanie dla firm z branży hotelowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w dokonaniu wyboru i zaprojektowaniu strefy do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, transport i montaż urządzeń.


Przykładowe realizacje


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty z serii Fintess:


Polecane produkty z serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się