Siłownie na zewnątrz dla szkół

Urządzenia siłowni zewnętrznych są doskonałym sprzętem sportowym dla dzieci i nastolatków w wieku szkolnym. Stanowią świetny pomysł na zachęcenie uczniów do ruchu na świeżym powietrzu. Mogą z nich korzystać dzieci powyżej 140 cm wzrostu. Sprzęty te są doskonałą alternatywą do tradycyjnych zajęć wychowania fizycznego oraz rozwiązaniem na spędzenie czasu po zajęciach. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz urządzeń, które ćwiczą poszczególne partie mięśni, wpływają pozytywnie na kondycję oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.

Zaleca się, aby przy szkołach dostępne były urządzenia, które pozwolą na wykonywanie ćwiczeń angażujących różne partie mięśni. Ponadto powinny to być urządzenia o łatwym stopniu trudności wykonywanych ćwiczeń. Przykładowo może to być zestaw: wahadło, biegacz, twister, narciarz, jeździec, odwodziciel. Polecamy serię Fitness – urządzenia montowane do pylonu, pozwalające na dowolną konfigurację sprzętu. Szczególnie polecanym rozwiązaniem są również urządzenia integracyjne, zaprojektowane w taki sposób, aby mogły z nich korzystać zarówno osoby pełnosprawne jak i osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich w różnych grupach wiekowych. Urządzenia integracyjne pozwalają skutecznie zminimalizować ograniczenia, przed którymi stają osoby niepełnosprawne. Dzięki zastosowaniu funkcjonalnego siedziska siłownie integracyjne pozwalają na zintegrowanie uczniów, zmniejszenie kosztów oraz zniwelują potrzebę stawiania osobnego placu do ćwiczeń dla osób niepełnosprawnych. Realnie wpływają na zmianę negatywnych postaw i zachowań wobec osób niepełnosprawnych, zapobiegają dyskryminacji – osoba niepełnosprawna ćwiczy tak samo i na tym samym urządzeniu co osoba pełnosprawna. Sprzęty dają możliwość ćwiczeń na różnych poziomach trudności i w różnym tempie – to osoba ćwicząca decyduje jak długo i w jakim tempie będzie ćwiczyć. Ćwiczenia wpływają na rozbudowę górnych partii ciała, wzmacniają mięśnie klatki piersiowej, pleców, obręczy barkowej oraz kończyn górnych.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, dostawę i montaż urządzeń na terenie całego kraju. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników zajmujemy się również okresowymi kontrolami stanu technicznego urządzeń siłowni zewnętrznych.

Doradzamy w wyborze odpowiednich urządzeń i zaprojektowaniu bezpiecznej strefy do ćwiczeń.

Na pierwszym etapie rozmów prosimy o Państwa wstępne oczekiwania odnośnie projektu siłowni zewnętrznych. Niezbędne będą informacje odnośnie powierzchni terenu przeznaczonej pod urządzenia. Należy tutaj pamiętać, że przy każdym urządzaniu musimy zapewnić odpowiednią strefę bezpieczeństwa. Siłownia plenerową najlepiej umieścić przy szkolnym boisku sportowym lub w miejscu gdzie uczniowie odpoczywają podczas przerw.

Po ustaleniu wstępnego zarysu przygotowujemy ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań i budżetu. Następnie przesyłamy Państwu do weryfikacji. Podczas analizy oferty warto zastanowić się nad doborem kolorystyki urządzeń. Z racji tego, że z przyszkolnych placów z siłowniami zewnętrznymi korzysta młodzież,  proponujemy nie ograniczać się do jednego czy dwóch kolorów. Kolorowe urządzania na pewno będą bardziej atrakcyjne wizualnie dla uczniów. Oczywiście chętnie doradzimy!

Po uzyskaniu od Państwa akceptacji oferty wspólnie ustalamy dogodny termin realizacji. Czas realizacji zamówienia trawa średnio od 4 do 8 tygodni. Niektóre urządzania posiadamy na magazynie i są dostępne od razu po złożeniu zamówienia i podpisaniu umowy. Czas realizacji indywidualnych zamówień może się wydłużyć.

Przedstawiamy Państwu różne warianty oferty do wybory: urządzenia wraz z montażem, transportem lub też z odbiorem osobistym. Jesteśmy z Państwem w kontakcie na każdym etapie realizacji, informujemy o postępach prac.

Końcowym etapem realizacji Państwa zamówienia jest podpisanie protokołu odbioru. Teraz jesteście już Państwo właścicielami siłowni zewnętrznych TRAINER!

Już teraz możecie je Państwo udostępnić dla uczniów, nauczycieli i innych użytkowników. Czekamy na Państwa opinie. To jednak nie koniec naszej współpracy – dbamy o stan techniczny urządzeń wykonując niezbędne przeglądy i konserwacje.


Przykładowe realizacje


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty serii Fitness:


Polecane produkty serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się