Siłownie zewnętrzne dla miast, gmin i sołectw

Siłownie zewnętrzne na przestrzeni kilku lat stały się nieodzownym elementem zarówno dużych miast, jak i małych miejscowości. Zwiększają atrakcyjność parków, placów zabaw, ogródków jordanowskich czy różnego rodzaju publicznych skwerów. Siłownie plenerowe ze względu na umiejscowienie na świeżym powietrzu, są chętnie wykorzystywane przez osoby w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

siłownie zewnętrzne dla miast

Zaleca się, aby w ogólnodostępnych miejscach rekreacji dostępne były urządzenia, które pozwolą na wykonywanie ćwiczeń angażujących różne partie mięśni. Ponadto urządzenia powinny być zróżnicowane pod względem trudności wykonywanych ćwiczeń. Przykładowo może to być zestaw: wahadło, biegacz, twister, wyciskanie siedząc, wyciąg górny, podciąg nóg. Szczególnie polecanym rozwiązaniem są również urządzenia integracyjne, zaprojektowane w taki sposób, aby mogły z nich korzystać zarówno osoby pełnosprawne jak i osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich w różnych grupach wiekowych. Urządzenia integracyjne pozwalają skutecznie zminimalizować ograniczenia, przed którymi stają osoby niepełnosprawne. Dzięki zastosowaniu funkcjonalnego siedziska siłownie integracyjne pozwalają na zintegrowanie społeczeństwa, zmniejszenie kosztów oraz zniwelują potrzebę stawiania osobnego placu do ćwiczeń dla osób niepełnosprawnych. Sprzęty dają możliwość ćwiczeń na różnych poziomach trudności i w różnym tempie – to osoba ćwicząca decyduje jak długo i w jakim tempie będzie ćwiczyć. Ćwiczenia wpływają na rozbudowę górnych partii ciała, wzmacniają mięśnie klatki piersiowej, pleców, obręczy barkowej oraz kończyn górnych.

siłownie zewnętrzne dla gmin

 

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego zestawu urządzeń siłowni zewnętrznych. Dopasujemy ofertę do oczekiwań i założonego budżetu. Realizujemy również projekty w ramach zamówień publicznych.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, dostawę i montaż urządzeń. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników zajmujemy się również okresowymi kontrolami stanu technicznego urządzeń siłowni zewnętrznych.

Dialog jest podstawą dobrej współpracy, dlatego na każdym etapie realizacji ściśle współpracujemy z Zamawiającym. Cały proces wygląda następująco:

  1. Badamy Państwa oczekiwania oraz założenia budżetowe. Na tym etapie przygotuj informacje odnośnie lokalizacji planowanej inwestycji oraz powierzchni terenu przeznaczonej pod siłownie zewnętrzne. Jeżeli w gruncie występują przeszkody mogące utrudnić montaż urządzeń – poinformuj nas o tym na tym etapie. Pomocne będą także wszelkie informacje odnośnie przyszłych użytkowników siłowni plenerowych, pozwoli to lepiej dopasować rodzaj urządzeń do oczekiwań osób ćwiczących.
  2. Na bazie otrzymanych od Państwa informacji przygotowujemy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Następnie przesyłamy ją do weryfikacji i czekamy na akceptację. Jeżeli wprowadzisz zmiany przygotujemy korektę oferty.
  3. Po akceptacji oferty ustalamy dogodny dla obu stron termin realizacji i uzgadniamy kolorystykę urządzeń. Standardowo czas realizacji zamówień to 4-8 tygodni. Niektóre urządzenia są dostępne ‘od ręki’, natomiast w przypadku urządzeń pod indywidualne zamówienie czas realizacji może być dłuższy. Po uzgodnieniu szczegółów podpsujemy umowę.
  4. Po dopełnieniu wszystkich formalności następuje produkcja urządzeń i realizacja zlecenia. Gdy urządzenia są gotowe zajmujemy się ich montażem lub dostawą (w zależności jaki wariant został wybrany). Wcześniej otrzymują Państwo od nas stosowna informację.
  5. Na tym etapie są już Państwo właścicielami siłowni zewnętrznych Trainer. Mieszkańcy mogą spokojnie korzystać z siłowni i cieszyć się ćwiczeniami na świeżym powietrzu. To jednak nie koniec naszej współpracy – dbamy o stan techniczny urządzeń wykonując niezbędne przeglądy i konserwacje.

siłownie zewnętrzne dla sołectw


Przykładowe realizacje


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty z serii Fitness:


Polecane produkty z serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się