Siłownie zewnętrzne dla deweloperów

W ostatnim czasie siłownie zewnętrzne wyrastają jak grzyby po deszczu. Można je spotkać w parkach, przy szkołach, w okolicach obiektów sportowych, zarówno w dużych, jak i bardzo małych miastach. Okazuje się nawet, że tego typu inwestycje są znakomitą propozycją dla deweloperów zajmujących się budową bloków, szeregowców lub domów jednorodzinnych. Wyposażenie posesji w urządzenia siłowni zewnętrznej powoduje, że obiekt ten staje się dużo bardziej atrakcyjny dla potencjalnych klientów.

siłownie zewnętrzne dla miast

Oprócz tego promowanie zdrowego trybu życia może być niezwykle skutecznym działaniem marketingowym zapewniającym rozgłos i poparcie wśród społeczeństwa. Budowa domu przy jednoczesnym wyposażeniu obiektu w kompleks siłowni zewnętrznej może z czasem stać się swego rodzaju wizytówką i znakiem rozpoznawczym konkretnego dewelopera, co również przekłada się na wzrost zainteresowania konsumentów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Urządzenia siłowni zewnętrznej w znakomity sposób dbają o kondycję mieszkańców. Korzystanie z przyrządów pozwala na wzmocnienie mięśni, a także na zadbanie o swoją sylwetkę. Tego typu przyrządy to doskonała forma relaksu po ciężkim dniu pracy lub nauki. Dojazdy do siłowni tradycyjnych bywają długie i męczące, jednak posiadanie własnych urządzeń zaledwie kilka metrów od domu to bardzo duży komfort i wygoda dla wszystkich domowników. Wspólne ćwiczenia mogą znakomicie integrować całą rodzinę i stanowić nową formę odpoczynku.

Jakie urządzenia wyróżniamy?

Jednym z podstawowych urządzeń stosowanych w siłowniach zewnętrznych jest biegacz, którego zadaniem jest zaangażowanie dolnych partii ciała. Oprócz tego wyróżniamy także sprzęty typu narciarz, odwodziciel, orbiterek czy też motylek angażujący górne partie ciała, przede wszystkim barki i ramiona. Urządzenia te są przeznaczone do użytku poza budynkiem, co oznacza, że są w odpowiedni sposób zabezpieczanie przed działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak mróz, opady deszczu czy też śniegu. Wszelkie zawiasy pracują płynnie i bardzo cicho nawet po wielu latach eksploatacji.

 

 


Przykładowe realizacje


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty z serii Fitness:


Polecane produkty z serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się