Siłownie zewnętrzne dla parkingów i stacji benzynowych

Zdarza się, że w okresie wakacyjnym jesteśmy zmuszeni do pokonania samochodem nawet kilkuset kilometrów z jednego miejsca do drugiego. To ogromny wysiłek dla organizmu nie tylko kierowcy, ale i pasażerów. Kilkugodzinna jazda bez zmiany pozycji jest nienaturalna i przyczynia się do bardzo szybkiego zmęczenia oraz uczucia dyskomfortu. Rozwiązaniem na te niedogodności może okazać się siłownia zewnętrzna umieszczona przy stacjach benzynowych czy też na przy autostradowych parkingach.

siłownie plenerowe realizacje Trainer

siłownie plenerowe Trainer

Dlaczego warto?

Urządzenia do ćwiczeń, które są przeznaczone przede wszystkim dla kierowców niosą za sobą szereg zalet. Przede wszystkim kierujący pojazdami znacznie chętniej będą robić przerwy w podróży, co w dalszej perspektywie może mieć znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drogach – kierowcy będą zrelaksowani i wypoczęci. Stacje benzynowe, które zdecydują się na montaż tego typu urządzeń na swoim terenie mogą cieszyć się zdecydowanie większym zainteresowaniem klientów właśnie dzięki oferowaniu dodatkowego elementu, z którego mogą skorzystać kierowcy.

Siłownie zewnętrzne umieszczone w pobliżu stacji benzynowych lub na parkingach przy autostradach bez wątpienia zainteresują przede wszystkim kierowców ciężarówek. Osoby te w ramach swojej pracy każdego dnia pokonują setki kilometrów. Właśnie dlatego warto, aby i oni mieli możliwość odpoczęcia oraz wykonania ćwiczeń rozciągających podczas odpoczynku dobowego.

Co oferujemy?

W ramach swoich działań oferujemy między innymi przyrządy, takie jak biegacz, orbiterek czy też narciarz. Urządzenie to pozwala na zaangażowanie zarówno dolnych, jak i górnych partii ciała, co wpływa niezwykle pozytywnie na samopoczucie kierowcy. Oprócz tego propozycja firmy to także klasyczny rower stacjonarny oraz motylek, który wpływa pozytywnie na mięśnie ramion oraz barków.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych sprzętów dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania urządzeń.

 

 


Przykładowe realizacje


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty z serii Fitness:


Polecane produkty z serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się