Siłownie zewnętrzne dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Nasza firma od lat współpracuje ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi w całej Polsce. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań to tylko niektóre miasta, w których można znaleźć siłownie zewnętrzne Trainer. Wiemy, że siłownie plenerowe to doskonały sposób na integrację wszystkich mieszkańców. Umieszczone w osiedlowym parku stanowią doskonałe miejsce spotkań oraz rozmów przy jednoczesnym wykonywaniu ćwiczeń. Dodatkowo nowoczesne urządzenia do treningu bardzo mocno uatrakcyjniają przestrzeń publiczną i zachęcają do aktywności fizycznej osoby w każdej grupie wiekowej. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie siłowni zewnętrznej tuż obok placu zabaw. Pozwala to rodzicom na spędzenie czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu w niezwykle pożyteczny i przyjemny sposób. Siłownie zewnętrzne zachęcają do aktywności fizycznej także młodzież. Po kilku godzinach w szkole lub dłuższym czasie siedzenia przed komputerem, siłownie plenerowe to doskonałe miejsce na wykonanie ćwiczeń rozciągających, rozluźniających oraz wzmacniających.

Zaleca się, aby w ogólnodostępnych miejscach rekreacji dostępne były urządzenia, które pozwolą na wykonywanie ćwiczeń angażujących różne partie mięśni. Ponadto urządzenia powinny być zróżnicowane pod względem trudności wykonywanych ćwiczeń. Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszy się biegacz. Pozwala on na wygodny trening przede wszystkim dolnych partii ciała. Składa się z ruchomych podstawek, a zadaniem użytkownika jest naprzemienne wysuwanie prawej i lewej nogi w taki sposób, aby ćwiczenie jak najbardziej przypominało chód. Na bardzo podobnej zasadzie działa orbitrek, jednak w tym przypadku trenujemy już nie tylko nogi, ale również ramiona oraz barki. Urządzeniem umożliwiającym ćwiczenie ramion jest tzw. motyl. Dłonie umieszcza się na specjalnych uchwytach, a zadaniem użytkownika jest naprzemienne zbliżanie oraz oddalanie od siebie ramion. Ćwiczenie to wpływa bardzo pozytywnie również na mięśnie klatki piersiowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w dokonaniu wyboru i zaprojektowaniu strefy do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Dostosujemy ofertę do Państwa oczekiwań.


Przykładowe realizacje


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty z serii Fintess:


Polecane produkty z serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się