O firmie

TRAINER siłownie zewnętrzne – Wykonane z Pasją.

Siłownia Plenerowa TRAINER to inaczej mówiąc  outdoor fitness czyli sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu. ZPU ROMEX Sp. z o .o. producent siłowni plenerowych TRAINER jest firmą, która od ponad 30 lat działa na polskim rynku zbierając bogate doświadczenia handlowe, marketingowe i produkcyjne. Na bazie tych doświadczeń, jak i posiadanej wiedzy oferujemy państwu TRAINERY czyli urządzenia tzw. siłowni zewnętrznej zwanej też outdoor fitness do ćwiczeń na powietrzu. Nasze siłownie plenerowe to urządzenia solidne, trwałe i bezpieczne, dające dużą radość i zadowolenie ćwiczącym.

Naszą misją jest tworzenie wysokiej jakości, bezpiecznych urządzeń do ćwiczeń, które zachęcą ludzi do aktywności fizycznej i pozwolą im aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

CO TO JEST SIŁOWNIA PLENROWA TRAINER?

Siłownia plenerowa Trainer to inaczej mówiąc bezobsługowe urządzenia służące do ćwiczeń, sprzęt do fitness, przeznaczone do instalacji i użytkowania na świeżym powietrzu, odporne na warunki atmosferyczne i próby zniszczenia, bezpieczne i łatwe w instalacji. Wykonane z rur stalowych zabezpieczonych przed korozją.

Siłownie zewnętrzne Trainer serii Fitness to urządzenia modułowe więc możliwe jest stworzenie prawie dowolnej konfiguracji dwóch urządzeń po obu stronach jednego słupa nośnego (pylona). Siłownie zewnętrzne serii Eco to urządzenia wolnostojące, często pojedyncze. Do wyboru w obu seriach mamy cały szereg urządzeń takich jak: biegacz, drabinka uniwersalna, ławka, orbitrek, narciarz, prasa nożna, twister obrotowy, wahadło, wioślarz, koła tai chi, poręcze, rower, steper, wyciąg górny czy przyrząd do wyciskania siedząc.

Siłownie plenerowe Trainer są przeznaczone do rekreacyjnego treningu. Ćwiczenia musimy wykonywać zgodnie z instrukcją przymocowaną do każdego urządzenia, a ich intensywność dopasować do indywidualnej kondycji ćwiczącego.

Siłownie zewnętrzne Trainer są bezpieczne i przeznaczone zarówno dla osób dorosłych (w tym osób starszych potrzebujących rehabilitacyjnych ćwiczeń) jak i dla młodzieży oraz dzieci powyżej 140 cm wzrostu (dzieci do lat 14 powinny ćwiczyć pod opieką opiekunów). Są wykonane w oparciu o polskie i europejskie normy PN-EN 16630:2015-06. Odpowiedni i aktualny certyfikat poświadcza, że nasze siłownie na powietrzu spełniają wymogi bezpieczeństwa zawarte w tych normach. Dopuszczalna waga ćwiczącego to 150 kg.

Taka zewnętrzna siłownia  inaczej mówiąc outdoor fitness nie wymaga dużo miejsca, wystarczy plac o powierzchni 50-300 m2. Sam montaż również nie jest skomplikowany i możliwy do wykonania we własnym zakresie. Miejscami najlepszymi na umiejscowienie takich siłowni na powietrzu są: parki, skwery, sąsiedztwo placów zabaw i boisk sportowych, tereny wzdłuż ścieżek rowerowych, ścieżek zdrowia, hotele, ośrodki wypoczynkowe, osiedla mieszkaniowe, szkoły, uczelnie, szpitale, a także inne miejsca przeznaczone dla wypoczynku i rekreacji, np. przy stacjach benzynowych czy przydrożnych zajazdach. Często urządzenia typu Trainer stanowią dodatkowe wyposażenie placów zabaw, lub ścieżek zdrowia, ogólnie terenów rekreacyjnych, wypoczynkowych.


Produkcja siłowni plenerowych w Polsce

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się