Siłownie plenerowe dla klientów indywidualnych

Kupiłeś/-aś karnet na siłownie? Zapisałeś/-aś się do klubu sportowego? Świetnie! Zaczynasz działać – sport to zdrowie. Masz trenera personalnego, ułożony plan treningowy. Na początek trenujesz 3-4 razy w tygodniu. Wszystko masz zaplanowane. Umiejętnie godzisz dom, pracę, dzieci, treningi. Masz pełno energii, widzisz poprawę sylwetki – te ćwiczenia naprawdę działają! Aż nagle…wyjazd wakacyjny, delegacja służbowa, pilny projekt, który musisz skończyć na rano…. Twój wypracowany tygodniami harmonogram zostaje zburzony. Omijasz jeden trening, potem drugi, trzeci. Na siłownię musisz dojechać parę kilometrów i zwyczajniee Ci się nie chce. Jesteś zmęczony/-a i masz wyrzuty sumienia, że znowu zapłaciłeś/-aś za usługi z których nie korzystasz.

A co gdyby siłownia była dostępna przez 24h/7, znajdowała się w Twoim ogrodzie, a korzystanie z niej było całkowicie darmowe? Bez karnetów, zapisów, abonamentów.

Zainteresowanie tego typu rozwiązaniem dynamicznie wzrasta z roku na rok. Sprzęty te są nazywane siłowniami zewnętrznymi lub plenerowymi, ze względy na umiejscowienie na świeżym powietrzu. Jeśli chodzi o urządzenia to siłownie plenerowe niczym nie ustępują siłowniom tradycyjnym. Znajdziecie tutaj sprzęt siłowy i sprzęt cardio: ławki treningowe, drążki do podciągania, poręcze, rowery, wioślarze, orbitreki, steppery, bieżnie i wiele innych. Możesz też postawić w ogrodzie prosty zestaw street workout.

Jeśli szukasz alternatywy do zatłoczonych klubów fitness, siłownie zewnętrzne będą strzałem w dziesiątkę. Trening w plenerze lepiej dotleni Twój organizm i zapewni dawkę witaminy D. Pamiętaj, że ciągłe siedzenie ‘w czterech ścianach’, w domu, w pracy, na siłowni, jest monotonne i nie sprzyja dobremu samopoczuciu.

Zapewniamy transport i montaż urządzeń. Doradzimy i zaprojektujemy Twoją siłownię! W trosce o Twoje bezpieczeństwo zajmiemy się także okresowymi kontrolami stanu technicznego urządzeń siłowni zewnętrznych. Czekamy na Ciebie!


Przykładowe zdjęcie


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty z serii Fintess:


Polecane produkty z serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się