Siłownie na świeżym powietrzu dla klubów i obiektów sportowych

Siłownie zewnętrzne wcale nie muszą być alternatywą dla tradycyjnych klubów sportowych czy fitnessowych, a ich znakomitym uzupełnieniem. Rozbudowa swojej dotychczasowej bazy o park z urządzeniami do ćwiczeń to doskonały sposób na wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy coraz chętniej spędzają czas na świeżym powietrzu. Rosnąca konkurencja na rynku klubów fitness sprawia, że bardzo często trzeba szukać nowych rozwiązań oraz sposobów na zwrócenie uwagi Klientów. Siłownie zewnętrze wydają się więc znakomitą propozycją dla każdego właściciela klubu.

Dlaczego warto postawić na siłownie zewnętrzne?

To, co sprawia, że siłownie zewnętrzne cieszą się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem nie tylko młodzieży, ale również dorosłych i osób starszych to przede wszystkim bliski kontakt z naturą. Dużo przyjemniej wykonuje się różnego rodzaju ćwiczenia, gdy wokół znajduje się piękny park, urokliwe jezioro czy też niespotykany widok na górskie szczyty. Montaż siłowni zewnętrznych na terenie klubu fitness może więc być znakomitym pomysłem na wzbogacenie swojej dotychczasowej oferty i przyciągnięcie Klientów tym, co dotychczas było swego rodzaju niszą.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi twister, którego zadaniem jest angażowanie przede wszystkim stawów biodrowych oraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Ponadto nasza propozycja to także steper, który pomaga w prawidłowym rozwoju dolnych partii ciała. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów cieszy się także orbiterek, który dba o właściwą kondycję zarówno stawów kolanowych, jak i łokciowych oraz barkowych.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych urządzeń do ćwiczeń dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja oraz przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności.


Przykładowe realizacje


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty z serii Fitness:


Polecane produkty z serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się