Siłownie zewnętrzne dla firm

Firmy dbające o zdrowy styl życia pracowników

Jako nowoczesne przedsiębiorstwo z tradycjami wiemy, że bez wykwalifikowanej kadry rozwój jest niemożliwy, dlatego swoją ofertę siłowni zewnętrznych kierujemy również do firm dbających o swoją markę pracodawcy na rynku pracy. Urządzenia siłowni plenerowych na świeżym powietrzu są atrakcyjnym dodatkiem przyciągającym do firmy i pozwalającym budować wizerunek firmy sprzyjającej zdrowemu stylowi życia. Podpowiadamy, że jest to również sprawdzony element kampanii marketingowej i PR!

Nawet jedno, dwa lub trzy urządzenia siłowni plenerowych postawione w pobliżu firmy mogą być dobrym początkiem na stworzenie dla pracowników miejsca rekreacji. Może być to dobry sposób na zmianę przyzwyczajeń spędzania przerw. Nawet dwie-trzy minuty krótkiego marszu na biegaczu lub orbitreku wystarczy aby oderwać się od pracy i zregenerować po godzinach spędzonych przed komputerem. Ćwiczenia fizyczne są też dobrym antidotum  na stres i pozwalają rozładować napięcie z nim związane. Dlatego warto zastanowić się nad wprowadzeniem takich rozwiązań we własnej firmie.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Pomożemy w dokonaniu wyboru i zaprojektowaniu strefy do ćwiczeń na świeżym powietrzu dla pracowników.

Firmy branży budowlanej

Zapraszamy do współpracy firmy branży budowlanej, zajmujące się zagospodarowaniem oraz rewitalizacją terenów rekreacyjno-sportowych. Jako wiodący, polski producent siłowni zewnętrznych zapewniamy kompleksowe wsparcie w doborze urządzeń pod przygotowany wcześniej projekt lub zamówienie publiczne. Działamy na terenie całego kraju oferując kompleksowe usługi dostawy i montażu urządzeń. Wiemy jak ważna jest dla Was możliwość szybkiego i bezpłatnego odbioru osobistego – dzięki nowoczesnej hali magazynowej w dogodnej lokalizacji z bezpośrednim połączeniem z główną drogą krajową, możecie samodzielnie odebrać zamówiony sprzęt.

Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość, trwałość i estetykę urządzeń. Produkowane przez nas urządzenia spełniają wymogi europejskich norm bezpieczeństwa. Posiadamy certyfikat zgodności z normami EN 16630:2015-06. Oferujemy kolorystkę zgodnie z paletą RAL. Wszystkie urządzenia są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez wysokiej jakości podkład cynkowy na bazie zmodyfikowanych żywic epoksydowych o dużej gęstości, szczególnie odpornych na wilgotność. Używamy profesjonalnych farb proszkowych IGP-DURA, odpornych na działanie światła (promieniowanie UV) i złych warunków atmosferycznych.

 


Polecane produkty z serii Eco:


Polecane produkty z serii Fintess:


Polecane produkty z serii Street Workout:

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się