Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018

Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018

W dniu 9 listopada 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018”. W tym roku konkurs obchodził swój X jubileusz. Organizatorem konkursu jest Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego. Konkurs został zorganizowany przy Patronacie Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Nagrody były przyznawane w pięciu kategoriach: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, jednostki naukowe jak również zespoły badawcze. Celem konkursu jest wpieranie i promowanie innowacyjnych firm z województwa Kujawsko – Pomorskiego, a także promowanie współpracy Przedsiębiorstw z poszczególnymi jednostkami badawczo – naukowymi.

Firma ZPU Romex Sp. z o.o. – producent siłowni zewnętrznych TRAINER otrzymała wyróżnienie za produkt :
INTEGRACYJNE SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE.

To właśnie siłownie integracyjne stanowią przełom w podejściu do aktywizacji społecznej i umożliwiają integrację osób niepełnosprawnych w ogólnodostępnych miejscach rekreacyjnych. Posiadają one składane siedzisko. Dzięki funkcjonalności i konfiguracji siedziska z urządzenia mogą korzystać pełnosprawni użytkownicy,  a po jego złożeniu również osoby na wózku inwalidzkim. Jest to innowacyjne rozwiązanie w skali światowej, dzięki któremu są to urządzenia uniwersalne, skutecznie przełamujące bariery i minimalizujące ograniczenia.


Zobacz również

Targi i wydarzenia11.11.2019
TRAINER na targach FSB w Kolonii
Targi i wydarzenia19.11.2018
Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play 2018
Targi i wydarzenia10.10.2018
TRAINER Sponsorem Otwartego Pomnika Kazimierza Nowaka w Poznaniu
Targi i wydarzenia08.03.2018
TRAINER sponsorem kobiecej drużyny koszykarskiej ARTEGO Bydgoszcz – Zdobywcy Pucharu Polski Kobiet 2018

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się