Zestaw ECO 4 urządzenia

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na aktywność fizyczną, aby zadbać zarówno o swoje zdrowie, samopoczucie, jak i sylwetkę. Dlatego też warto ciągle zwiększać możliwości ćwiczeń – również na świeżym powietrzu.

W asortymencie naszej firmy znaleźć można urządzenia do ćwiczeń w siłowni zewnętrznej – biegacze, orbitreki i inne. Są one przeznaczone do montażu na twardym podłożu bądź specjalnych kotwach betonowych. Niewielka, lecz wytrzymała podstawa sprawia, że można wyłożyć powierzchnię siłowni plenerowej miękkim podłożem.

Ze względu na to, że docelowym miejscem montażu naszych urządzeń do ćwiczeń jest siłownia na powietrzu – wszystkie dostępne w ofercie produkty wykonane są z wytrzymałej stali cynkowanej. Dla dodatkowej ochrony i estetycznego wyglądu pokrywane są lakierem proszkowym.

Jeśli więc planujesz stworzyć na danym osiedlu czy w parku specjalne, wyznaczone miejsce do tego typu aktywności fizycznej, skorzystaj z naszej oferty i wybierz nasze sprzęty – wioślarze czy orbitreki!

1. Biegacz

Biegacz R04 Urządzenia te rozwijają przede wszystkim dolne partie ciała – nogi i biodra. Biegacze są chętnie wykorzystywane przez osoby, które nie mogą pozwolić sobie na uprawianie sportu czy nawet rekreacyjne bieganie, lecz chcą zadbać o swoją kondycję i dobre samopoczucie.

2. Orbitrek

Orbitrek R11Jest to jeden z najbardziej znanych sprzętów do siłowni zewnętrznej, ale także chętnie kupowany do domów. Orbitreki mają bowiem wpływ na całe nasze ciało i wiele partii mięśni. Pomagają także polepszyć kondycję oraz poprawić koordynację ruchową.

3. Wioślarz

Wioślarz R31Tego rodzaju sprzęt umożliwia ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Wzmacnia mięśnie nóg, ale także ramion, grzbietu i klatki piersiowej. Wioślarze są często wybierane przez osoby chcące zwiększyć swoją siłę i utrzymać swoją sprawność fizyczną na wysokim poziomie.

4. Wyciskanie+Wyciąg

Wyciskanie siedząc + słup + wyciąg górny M01 Jest to sprzęt umożliwiający ćwiczenia dwóch osób jednocześnie. Każde z nich wpływa na rozwój i wzmocnienie innych partii ciała. Urządzenie przeznaczone jest do ćwiczeń na wyciągu oraz wyciskania na siedząco, co wzmacnia mięśnie m.in. klatki piersiowej.


Manufacturers