Zestaw FITNESS 8 urządzeń

W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze staje się dbanie o zdrowie i smukłą sylwetkę. Dlatego też powstaje więcej placówek sportowych, gdzie można uprawiać dowolne sporty oraz dbać o swoją kondycję. Oprócz tego na osiedlach mieszkalnych powstają siłownie zewnętrzne, na których można do woli ćwiczyć i budować swoją sylwetkę.

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór urządzeń do ćwiczeń fitness, przeznaczonych do siłowni plenerowych. Do wyboru oddajemy 8 różnych modeli, pozwalających na ćwiczenie różnych partii mięśni. Zostały one wykonane z solidnej stali nierdzewnej, zabezpieczonej dodatkowo lakierem proszkowym. Takie rozwiązanie sprawia, że nasze urządzenia fitness przez wiele lat będą odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Nasz asortyment polecamy przede wszystkim na osiedla mieszkalne czy inwestorom, planującym budowę przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców miast czy mniejszych miejscowości. Każde urządzenie posiada dokładny opis oraz instrukcję obsługi, dzięki czemu osoby decydujące się na ćwiczenie na którymkolwiek z nich będą wiedzieć, jak z nich korzystać.

1. Wyciskanie siedząc + pylon D01+P01

Wyciskanie siedząc + pylon D01+P01 Z pewnością każdy, kto kiedykolwiek był na siłowni zna to urządzenie. Pozwala na skuteczne ćwiczenie mięśni ramion i klatki piersiowej.

2. Motyl integracyjny disabled + pylon D06R+SI+P01

Motyl integracyjny disabled + pylon D06R+SI+P01 Tworząc nasz asortyment siłowni zewnętrznych pamiętamy również o osobach niepełnosprawnych, które chciałyby zadbać o swoją kondycję oraz siłę.

3. Orbitrek + pylon D11 +P01

Orbitrek + pylon D11 +P01 Aby zadziałać kompleksowo na cały organizm polecamy standardowy orbitrek, pozwalający na rekreacyjne ćwiczenia wzmacniające mięśnie.

4. Drabinka + pylon D29+P01

Drabinka + pylon D29+P01 Polecamy także jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń, jakimi są drabinki z dodatkowym pylonem.

5. Odwodziciel + pylon D24+P01

Odwodziciel + pylon D24+P01 Dobrym rozwiązaniem na ćwiczenie mięśni bioder i nóg jest stosowanie solidnego i przyjemnego w użyciu odwodziciela z pylonem.

6. Wyciskanie leżąc + pylon D20R+P01

Wyciskanie leżąc + pylon D20R+P01 Aby zapewnić kompleksowość oferowanego zestawu urządzeń, nie mogło w nim zabraknąć miejsca do wyciskania na leżąco.

7. Prasa nożna + pylon D05+P01

Prasa nożna + pylon D05+P01 Wśród naszych sprzętów znajduje się także prasa nożna, wykorzystująca ciężar ciała osoby ćwiczącej.

8. Podciąg nóg + pylon D28+P01

Podciąg nóg + pylon D28+P01 Cały zestaw naszych urządzeń uzupełnia również podciąg nóg z pylonem, umożliwiający wiele różnych ćwiczeń.


Manufacturers