Zestaw FITNESS 12 urządzeń

Prezentowany na naszej stronie internetowej sprzęt sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Proponowane urządzenia do ćwiczeń plenerowych zostały wykonane i zabezpieczone w taki sposób, aby z powodzeniem mogły być używane na świeżym powietrzu. Urządzenia siłowni zewnętrznej powinny charakteryzować się przede wszystkim wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, a także łatwością obsługi.

Siłownia zewnętrzna (plenerowa) jest coraz popularniejsza, zarówno w dużych, jak i małych miastach. Wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń na świeżym powietrzu to przede wszystkim możliwość rozruszania się po ciężkim dniu w pracy czy w szkole bez konieczności wydawania pieniędzy na kluby fitness. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się „wioślarz”, który wpływa pozytywnie na wiele partii naszego ciała.

1. Wyciskanie siedząc + pylon D01+P01

Wyciskanie siedząc + pylon D01+P01Maszyna do ćwiczeń zewnętrznych, która działa szczególnie korzystnie na rozbudowę klatki piersiowej oraz barków.

2. Wyciąg górny + pylon D02+P01

Wyciąg górny + pylon D02+P01Urządzenie do ćwiczeń na świeżym powietrzu, które wzmacnia mięśnie pleców, ramion, a także klatki piersiowej.

3. Motyl integracyjny disabled + pylon D06R+SI+P01

Motyl integracyjny disabled + pylon D06R+SI+P01Dzięki składanemu krzesełku urządzenie siłowni plenerowej jest odpowiednie także dla osób na wózku. Wzmacnia między innymi mięśnie barków.

4. Twister + pylon D08+P01

Twister + pylon D08+P01Dba o odpowiedni rozwój części lędźwiowej kręgosłupa. Poza tym prezentowana maszyna do ćwiczeń działa pozytywnie na stawy biodrowe i mięśnie piersiowe.

5. Koła Tai Chi + pylon D18+P01

Koła Tai Chi + pylon D18+P01Urządzenie do użytku zewnętrznego, które dba o odpowiednią ruchliwość łokci, ramion oraz nadgarstków.

6. Wioślarz + pylon D31+P01

Wioślarz + pylon D31+P01Maszyna, która w sposób szczególny dba o mięśnie grzbietu, ramion oraz nóg. Każda siłownia plenerowa powinna być wyposażona w tego typu sprzęt.

7. Narciarz + pylon D22+P01

Narciarz + pylon D22+P01Jeden z przyrządów ogólnorozwojowych, który poprawia koordynację ruchową, a także wpływa korzystnie na mięśnie nóg i ramion.

8. Orbitrek + pylon D11+P01

Orbitrek + pylon D11+P01Maszyna przeznaczona do pracy na zewnątrz, która działa pozytywnie przede wszystkim na staw biodrowy, ramienny, a także mięśnie skośne brzucha.

9. Biegacz + pylon D04 + P01

Biegacz + pylon D04+P01Przyrząd do użytku w plenerze, który wspomaga pracę dolnych partii ciała. Poprzez symulację biegu wzmacnia mięśnie nóg oraz bioder.

10. Wyciskanie leżąc + pylon D20R+P01

Wyciskanie leżąc + pylon D20R+P01Przyrząd wpływający pozytywnie na rozbudowę górnych partii ciała. Polecany przede wszystkim osobom pracującym nad mięśniami klatki piersiowej.

11. Rower + pylon D25+P01

Rower + pylon  D25+P01Dzięki symulacji jazdy na rowerze maszyna poprawia wydolność krążeniowo – oddechową. Każda siłownia na powietrzu powinna być wyposażona w tego typu przyrząd.

12. Prostownik pleców + pylon D14+P01

Prostownik pleców + pylon  D14+P01Maszyna bardzo często wykorzystywana na świeżym powietrzu. Wzmacnia przede wszystkim mięśnie proste grzbietu.


Manufacturers