WYCISKANIE SIEDZĄC + SŁUP + WYCISKANIE SIEDZĄC Powiększ do pełnego rozmiaru

Wyciskanie siedząc + słup + wyciskanie siedząc

Kod produktu R01B

Wyciskanie siedząc + słup + wyciskanie siedząc, siłownia zewnętrzna z serii Eco, dwa stanowiska do ćwiczeń: ćwiczenia wpływają na rozbudowę górnych partii ciała, wzmacniają mięśnie klatki piersiowej, obręczy barkowej oraz kończyn górnych.

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 1973 mm, szerokość: 700 mm, wysokość: 1640 mm.

Wymiary strefy bezpieczeństwa: 498 cm x 370 cm.

Przeznaczenie:
urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.


Funkcja urządzenia: Ćwiczenia na „Wyciskaniu siedząc” pozwalają rozwinąć mięśnie zarówno obręczy jak i części wolnej kończyny górnej. Wykonując ćwiczenia na tym urządzeniu pracują mięśnie całego ciała stabilizując nasze nogi, miednicę i tułów. Urządzenie to skupia się na części przedniej klatki piersiowej.

Instrukcja użytkowania: Usiądź na siedzisku, chwyc rękoma uchwyty. Wykonaj wyprost rak, następnie kontroluj powrót do pozycji wyjściowej.

Stopień trudności: średni/trudny.

Dopuszczalna waga użytkownika:
150 kg

Materiał:
urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.


Siedzisko w standardzie wykonane z tworzywa HDPE, w kolorze żółtym, z otworami ułatwiającymi odpływ wody.


Elementy konstrukcyjne: główny słup konstrukcyjny urządzenia o średnicy 140 mm, grubość ścianki 3,6 mm. W pozostałych elementach grubość ścianek jest nie mniejsza niż 3 mm.

Montaż: mocowanie do fundamentu betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni np. trawiastej, różnego rodzaju nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Urządzenie wykonane w oparciu o wymagania normy PN-EN 16630:2015-06. Wyrób oznaczony znakiem bezpieczeństwa "B".
siłownie zewnętrzne trainer

 

Manufacturers