ORBITREK R-003 Powiększ do pełnego rozmiaru

Orbitrek

Kod produktu R11

Orbitrek, urządzenie zewnętrznej siłowni z serii Eco: ogólnorozwojowy trening całego ciała, ćwiczenia wzmacniają kondycję głównych grup mięśni, poprawiają koordynację ruchową. Trening na urządzeniu kształtuje sylwetkę, pomaga spalić tkankę tłuszczową.

Więcej szczegółów

Wymiary urządzenia: długość: 1350 mm, szerokość: 620 mm, wysokość: 1585 mm.

Wymiary strefy bezpieczeństwa: 435 cm x 362 cm.

Przeznaczenie: urządzenie przeznaczone dla młodzieży i dorosłych oraz użytkowników powyżej 140 cm wzrostu.

Funkcja urządzenia: Ćwiczenia na "Orbitreku" angażują przede wszystkim mięśnie prostowniki stawu biodrowego, prostowniki stawu ramiennego, mięśnie tułowia, mięśnie skośne brzucha, zginacze stawu biodrowego, zginacze stawu ramiennego.Urządzenie to gwarantuje pracę w odciążeniu zarówno dla stawów biodrowych jak i stawów ramiennych.

Instrukcja użytkowania:
Chwyć rękoma uchwyty, stań na stopnicach, poruszaj naprzemiennie nogami do przodu i do tyłu, jednocześnie pomagając sobie rękami na zmianę ciągnąc i pchając drążki.


Stopień trudności: średni.

Dopuszczalna waga użytkownika:
150 kg

Materiał:
urządzenie wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (bezszwowej na elementy gięte) i S 235 (na elementy proste), dwukrotnie malowane proszkowo farbami epoksydowymi i poliestrowymi. Elementy stalowe zabezpieczone antykorozyjnie poprzez śrutowanie i cynkowanie.

Stopnice wykonane z blachy aluminiowej, ryflowanej o grubości 3 mm.

Elementy konstrukcyjne: główny słup konstrukcyjny urządzenia o średnicy 90 mm, grubość ścianki 3,6 mm. W pozostałych elementach grubość ścianek jest nie mniejsza niż 3 mm.

Montaż: mocowanie do fundamentu betonowych (wylewanych na miejscu), osadzonych 10 cm poniżej poziomu terenu. Daje to możliwość zastosowania pod urządzeniami różnego rodzaju nawierzchni np. trawiastej, różnego rodzaju nawierzchni bezpiecznej, z kostki brukowej itp.

Urządzenie wykonane w oparciu o wymagania normy PN-EN 16630:2015-06. Wyrób oznaczony znakiem bezpieczeństwa "B".

siłownie zewnętrzne trainer

Manufacturers