TRAINER Sponsorem Nagrody Głównej w konkursie „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”

TRAINER Sponsorem Nagrody Głównej w konkursie „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”

Podczas minionych Centralnych Targach Rolniczych, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie w PTAK WARSAW EXPO odbyła się konferencja „Wiejska Polska. Przyszłość Wspólnej Polityki Rolnej„. Na konferencji miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów – pod nazwą: „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”. Ideą konkursu jest aktywizacja społeczności wiejskich na rzecz podejmowania inicjatyw, które służą wzmocnieniu wspólnoty mieszkańców oraz korzystnie wpływają na warunki życia na wsi.
Firma ZPU Romex Sp. z o.o. miała zaszczyt ufundować nagrodę główną w postaci czeku. Laureatem konkursu zostało sołectwo Wojciechów w gminie Olesno, województwo opolskie. Inicjatywa nosi nazwę ” Chatka pod brzozami”.
Całemu Sołectwu jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych inicjatyw w kolejnych latach.


Zobacz również

Konkursy25.11.2019
Złota statuetka dla innowacyjnych przedsiębiorstw oraz certyfikat jakości biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2019” dla ZPU Romex Sp. z o.o.
Konkursy15.05.2019
Diamenty Miesięcznika FORBES – wyróżnienie dla ZPU Romex Sp. z o.o.

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się