Jak wybrać dobrej jakości siłownie zewnętrzne?

Jak wybrać dobrej jakości siłownie zewnętrzne?

Siłownie zewnętrzne Trainer to już markowe na polskim rynku przyrządy przeznaczone do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Charakteryzują się dobrym wykonaniem (solidnością), funkcjonalnością i certyfikacją w pełnym asortymencie. Nasze siłownie zewnętrzne od lat znane są na naszym rynku. Doceniane zarówno przez inwestorów oraz bezpośrednich użytkowników: mieszkańców miast, wsi, kuracjuszy uzdrowisk, wczasowiczów. Kilka tysięcy realizacji sprawiło, że nasza firma jest postrzegana przez wielu jako lider w tym segmencie rynku.

Z uwagi na fakt, że jako jedna z niewielu firm jesteśmy polskim producentem urządzeń siłowni zewnętrznych możemy zaoferować szeroką gamę produktów, przy stosunkowo krótkim czasie oczekiwania.
Gwarantujemy również wysoką jakość użytych przy produkcji materiałów. Wymagającym szczególnie polecamy serię Premuim. O gwarancji i całorocznym serwisie nie wspominając.
Jako polski producent mamy przewagę nad innymi firmami importującymi urządzenia siłowni, gdyż jesteśmy bardzo elastyczni dostosowując się do oczekiwań naszych klientów jak i w razie potrzeby na bieżąco i w pełnym zakresie serwisujemy nasze realizacje.
Bardziej szczegółowych informacji chętnie udzielą państwu nasi menadżerowie regionalni. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Poniżej wskazujemy przykładowe rodzaje sprzętów. Więcej z nich, wraz z pełną specyfikacją obejmującą funkcje rehabilitacyjne, wskazania, instrukcje obsługi oraz typy przeciwwskazań, znajdziecie na naszej stronie w kategorii Produkty.

To tylko niektóre spośród wielu propozycji sprzętów do ćwiczeń w plenerze.


Zobacz również

Porady28.05.2021
Siłownie na powietrzu w każdej wsi
Porady27.01.2021
Dlaczego warto ćwiczyć na siłowniach zewnętrznych?
Porady17.12.2020
Zalety siłowni zewnętrznych
Porady12.08.2020
Dlaczego warto mieć siłownię zewnętrzną we własnym ogrodzie?

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się