Jakie przyrządy do ćwiczeń są najpopularniejsze?

Jakie przyrządy do ćwiczeń są najpopularniejsze?

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych sprzętów do ćwiczeń. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przyrządy do siłowni zewnętrznych. Pozwalają one na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń bez konieczności płacenia za wstęp na siłownie czy do klubów fitness. Dostarczane przez nas sprzęty odznaczają się solidną konstrukcją oraz jakościowymi podzespołami zabezpieczonymi przed pojawieniem się korozji. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że maszyny mogą być poddawane działaniu mrozów, opadów deszczu czy też śniegu bez ryzyka uszkodzenia mechanizmów.

Najpopularniejsze przyrządy do ćwiczeń

Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się biegacz, który dba o prawidłowy rozwój dolnych partii ciała oraz bioder. Posiada on specjalną rączkę oraz dwie podstawki na nogi. Zadaniem ćwiczącego jest naśladowanie ruchów, jakie wykonuje się podczas chodzenia lub biegania, a zatem naprzemiennego wysuwania nóg do przodu i do tyłu. Równie dużym powodzeniem cieszy się tzw. motyl. Ćwiczenie wykonuje się w pozycji siedzącej, a naszym zadaniem jest złapanie za specjalne rączki i maksymalne odchylanie ramion do tyłu. Tego typu aktywność znakomicie wpływa na mięśnie klatki piersiowej oraz górnej części kręgosłupa.
W naszej ofercie znajduje się również twister. Aktywność na tym przyrządzie polega na złapaniu rękami za uchwyty oraz postawieniu stóp na specjalnej obrotowej platformie. Naszym zadaniem jest maksymalne obracanie się na dysku w taki sposób, aby ręce, głowa i cały tułów pozostawały nieruchome, a poruszały się tylko dolne partie ciała.

Przyrządy na koordynację ruchów

Dostarczane przez nas urządzenia dbają także o odpowiednią koordynację ruchową. Jednym z oferowanych produktów jest przyrząd, który między dwiema belkami ma umieszczoną powyginaną rurę. Naszym zadaniem jest przemieszczenie specjalnej obręczy z jednego końca na drugi, jednak w taki sposób, aby nie dotknęła ona konstrukcji urządzenia.

W swojej ofercie posiadamy jeszcze wiele rozwijających produktów, dlatego zapraszamy do obejrzenia wszystkich maszyn dostarczanych przez naszą firmę.


Zobacz również

Porady28.05.2021
Siłownie na powietrzu w każdej wsi
Porady27.01.2021
Dlaczego warto ćwiczyć na siłowniach zewnętrznych?
Porady17.12.2020
Zalety siłowni zewnętrznych
Porady12.08.2020
Dlaczego warto mieć siłownię zewnętrzną we własnym ogrodzie?

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się