Siłownie integracyjne. Przełom w siłowniach zewnętrznych.

Siłownie integracyjne. Przełom w siłowniach zewnętrznych.

Przedstawiamy rewolucyjny produkt, który odmieni wizerunek stref rekreacyjnych w przestrzeni publicznej i nada im całkowicie nowego znaczenia. To jedyne w swoim rodzaju siłownie integracyjne 2w1, dedykowane do siłowni zewnętrznych dla osób sprawnych i niepełnosprawnych. Firma Romex otrzymała za ten produkt wyróżnienie w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018.

Czym wyróżniają się siłownie integracyjne ?

Siłownie integracyjne posiadają składane siedzisko, dzięki czemu mogą korzystać z nich zarówno osoby pełnosprawne, jak i osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. To absolutny przełom w podejściu do aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych. Wyposażenie produkowane przez firmę Romex jest uniwersalne, przełamuje bariery i minimalizuje ograniczenia. Pozwala na integrację osób niepełnosprawnych w wyjątkowym obszarze, jakim jest aktywność fizyczna.

Jak było dotychczas?

Do tej pory produkowano oddzielne urządzenia dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Powstawały przez to odrębne strefy aktywności. Innowacyjny produkt firmy Romex są przystosowane dla obydwu grup użytkowników. Wyposażenie już trafiło na rynek i cieszy się coraz większą popularnością. Na siłownie integracyjne składają się: wyciąg górny integracyjny, wyciskanie integracyjne, motyl integracyjny, motyl rewers integracyjny.

Kto skorzysta z siłowni integracyjnych?

Siłownie integracyjne 2w1 doskonale wpisują się w wymagania rządowego Programy Otwartych Stref Aktywności 2019. Podmioty i instytucje, które zechcą wziąć udział w programie, będą mogły zwiększyć atrakcyjność stref aktywności, dotrzeć do większej liczby użytkowników, a dodatkowo przyczynić się do poprawy komfortu życia osób z niepełnosprawnością.

Urządzenia ukierunkowane są na wzmacnianie mięśni górnych partii ciała (klatki piersiowej, pleców, obręczy barkowej oraz kończyn górnych), co jest szczególnie ważne dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Integracyjne siłownie zewnętrzne to produkt idealny także dla szpitali, sanatoriów, klinik prywatnych czy parków w miejscowościach uzdrowiskowych. Obok infrastruktury publicznej, niniejsze rozwiązanie rekomendujemy także przedstawicielom szkół i obiektów sportowych.


Siłownie Integracyjne


Zobacz również

Porady28.05.2021
Siłownie na powietrzu w każdej wsi
Porady27.01.2021
Dlaczego warto ćwiczyć na siłowniach zewnętrznych?
Porady17.12.2020
Zalety siłowni zewnętrznych
Porady12.08.2020
Dlaczego warto mieć siłownię zewnętrzną we własnym ogrodzie?

Zaprojektuj z nami idealną siłownie zewnętrzną

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze elementów, doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz dopasować urządzenia do budżetu realizacji.

Skontaktuj się