Oferta siłowni plenerowych

Połączenie spaceru lub czasu spędzonego na świeżym powietrzu z aktywnością fizyczną , wpływa pozytywnie nie tylko na nasze samopoczucie ale również zdrowie. Idealnym rozwiązaniem jest korzystanie z siłowni plenerowych, które często możemy spotkać w parkach, obok placów zabaw, na osiedlach mieszkaniowych, a także na terenie szkół i obiektów rekreacyjnych. Wchodzące w jej skład sprzęty do ćwiczeń, to urządzenia, z którym mogą korzystać zarówno osoby dorosłe, młodzież, jak i dzieci powyżej 14 roku życia. Jesteśmy producentem zewnętrznych urządzeń do ćwiczeń i przygotowaliśmy dla naszych Klientów ofertę składającą się ze sprzętów z serii Eco, Fitness, Street Workout oraz przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Ciekawą propozycją są także produkowane przez nas rozwiązania trój- oraz czterostanowiskowe. Nasza siłownia plenerowa może być zakupiona także w ramach programu Otwarte Strefy Aktywności.

siłownie zewnętrzne Trainersiłownie zewnętrzne Trainersiłownie zewnętrzne Trainer

siłownie integracyjne Trainersiłownie plenerowe Trainersiłownie plenerowe Trainer

siłownie plenerowe Trainersiłownie zewnętrzne Trainersiłownie plenerowe Trainer

 

OFERTA SIŁOWNI ZEWNĘTRZNYCH TRAINER

 

Siłownie zewnętrzne seria Eco

Eco to najbardziej ekonomiczne siłownie zewnętrzne, składające się z uniwersalnych urządzeń do ćwiczeń, przeznaczonych dla osób o różnej kondycji i wieku. Można wśród nich znaleźć najbardziej popularne i proste w obsłudze sprzęty.


Siłownie zewnętrzne seria Fitness

Urządzenia do ćwiczeń wchodzące w skład serii Fitness, poza dostępnością w wersji pojedynczej lub podwójnej, nadają się także do montażu na pylonach trój- jak i czterostanowiskowych. Dzięki temu siłownia plenerowa może być dopasowana do konkretnych potrzeb.


Siłownie zewnętrzne integracyjne

Oferujemy plenerowe urządzenia do ćwiczeń, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Proponowana siłownia na powietrzu składa się ze sprzętów, umożliwiających aktywność fizyczną osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.


Siłownie na powietrzu Street Workout

Przedstawiamy coś dla prawdziwych miłośników ćwiczeń na świeżym powietrzu, czyli plenerowe siłownie typu Street Workout. Produkujemy m.in. drążki do podciągania, drabinki, uchwyty oraz ławeczki, idealnie nadające się do treningu siłowego.


Siłownie zewnętrzne trójstanowiskowe

Nasze obiekty do ćwiczeń na świeżym powietrzu, to także możliwość konfiguracji dowolnie wybranych sprzętów. Plenerowe urządzenia trójstanowiskowe, zapewniają większą oszczędność miejsca oraz urozmaicają wyposażenie siłowni na dworze.


Siłownie zewnętrzne czterostanowiskowe

Jeśli interesują Cię bardziej rozbudowane siłownie na powietrzu, to skorzystaj z opcji jaką są pylony czterostanowiskowe. Ich zastosowanie umożliwia łączenie ze sobą czterech dowolnych urządzeń do ćwiczeń, wchodzących w skład serii Fitness.

Manufacturers